Anyósom már kávét is főz

Az Én Anyósom Kávézója AlsópáhokAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok a térképen

Kiváló 2022. novemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. november 5.
Amikor legutóbb Alsópáhokon jártunk, még nem létezett ez a kávézó-presszó, ahogy a pultos hölgy mesélte, kb. fél évvel ezelőtt nyitottak meg. Ahogy a neve is mutatja, az igencsak népszerű "Az én Anyósom" étterem újabb vállalkozásáról van szó, ami a falu fő utcáján, a kisbolt (Helyi termékek boltja) mögött, azzal egy épületben kapott helyet.
Mivel a hely népszerű szállásán, a Kolpingban a kávé nem volt valami jó, így adott volt, hogy itt igyak egy jó kávét, míg lányom a sütik között szemezgetett.
Olasz típusú, sötét pörkölésű Hausbrandt kávét főznek (neve ellenére az első trieszti kávépörkölő), egy eszpresszó 450 Ft-ba került, a tejért nem kellett pluszban fizetni, kis keksz és víz is járt a kávé mellé.
A Toma eper gyümölcslé 550 Ft (2,5 dl-es üveges).
A sütemények szeletárai 450-690 Ft között alakulnak, nincs sokféle, de vannak kevésbé szokványosak is, pl. a süteménygömb, a karamell álom vagy a dominó szelet. Még Somlói galuskát láttam a hűtőpultban, elviteles dobozban is (880 Ft). Késztenek melegszendvicset is.
A balatonszentgyörgyi Sörművek kézműves söreit kínálják (lager, IPA, APA, búza, meggyes), valamint az El Gringo kézműves kólát.
Nagyon jó élmény volt, kedves kiszolgálással.
Az épület mögött ingyenes parkolási lehetőség.
Hangulat:Kiváló
Az Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - EgyébAz Én Anyósom Kávézója Alsópáhok - Egyéb
Kolping Holiday Resort Alsópáhok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval