ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Értékelt: 2017. november 15.
Duna Pláza 2. emelet, ételsziget, bal oldali sarok. Évek óta itt működő gyorsétkezde, alapvetően török, de vannak plázás szokásos sültek is, minden előre lesütve, hidegen a pultban. Életem legrosszabb baklaváját sikerült itt megvásárolni, szó szerint ehetetlen. Ez nemcsak saját véleményem, a családból senki nem tudta bevállalni és elfogyasztani.
Értékelt: 2017. november 15.
A Duna Plázában a McDonald's a 2. emeleti ételsziget sarkában található, egyből a folyosónál, 3 kiszolgáló pulttal. A gyerekeket egy bizonyos életkorig - remélem, már nálunk sem tart sokáig. . . - nehéz lebeszélni a Mekis gyerekmenüről, a kis vicik-vacak műanyag játékok, ami a menü mellé jár, rendkívül csábítóak a számukra.
20% áremelkedés éven belül -

Pizza Forte (Duna Plaza) Budapest

Értékelt: 2017. november 15.
A fényképek valóban jól dokumentálják a tényeket. A korábban szintén általam készített fotókon jól látszik, hogy 250 Ft-ba került egy szelet pizza, ezek 2017. márciusi fotók voltak. Tegnap jártam ismét a Duna Plázában, és a Forte pizzaszeletek 300 Ft-ra emelkedtek. Ahhoz képest, hogy az infláció 2% körüli Magyarországon, nekik sikerült 20%-os áremelést produkálni fél év alatt.
Értékelt: 2017. november 14.
Az Ázsia Center Keleti Szárnyában a 2. emeleten egy kupacban kaptak helyet a gyorséttermek. Van olasz, magyar, kínai, japán, koreai, vietnami étkezde, de nekem volt egy olyan gyanúm, hogy talán az egész ugyanannak a tulajdonosnak a kezében van, és a színfalak mögött a konyharészek is közösek.
Értékelt: 2017. november 14.
Az Ázsia Center Keleti Szárnyában a 2. emeleten egy kupacban kaptak helyet a gyorséttermek. Ez az olasz /nak mondott/ pizzéria a bal szélső egység, legtávolabb a mozgólépcsőtől. Érdekes módon egy táska- és vizípipa bolt is tartozik hozzá, amelyek nem éppen az olasz kultúrkörhöz tartoznak. Ennek ellenére a pultban 2 szikkadt kerek pizza is pihent.
Értékelt: 2017. november 14.
A Váci úti Tesco épületén belül kapott helyet a többi néhány etetőssel együtt a Jack's is. A kiszolgálás egyáltalán nem volt segítőkész, nem ajánlottak semmit, az embernek magának kell összeraknia, hogy melyik ajánlat kedvező. Míg az előttem állók rendelésére vártam, a pultra kiszórt szórólapok között találtam egy számomra érdemlegeset.
2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Fiatalos hangulatú kávézó az Opera oldalában. Az illusztris környezet ellenére egyáltalán nem sznob hely, ahol karót nyelve kéne ülnünk, hanem oldott légkörű, kellemes. A kiszolgálás kedves, közvetlen. Olaszos pörkölésű, jó minőségű fekete kávé, megelepően kedvező áron (300 Ft), csinos szervirozással. A hűőpultban vonzó küllemű sütemények.
Pörc és prézli nem volt, de egy korrekt ebéd igen -

Pörc & Prézli Étterem Budapest

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Jártunk már az étterem elődjében korábban több alkalommal, akkor még Olíva Pizzeriaként futott. Most elég nagy marketinggel erősítették meg a névváltozást és újrafazonírozást, de akik - hozzánk hasonlóan - régebb óta ismerték, azok jelentős változásokat nem tapasztaltak/-tunk.
Sztrapacska és lángos -

Sástó Csárda Sástó

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Barátokkal az elmúlt években több alkalommal jártunk itt. A szomszédos nagyobb étteremhez képest itt lényegesen kevesebb az asztal, egyszerűbb, de barátságos. A személyzet közvetlen. Főleg egyszerűbb, magyaros, kiadós ételeket kínálnak, kedvező árfekvésben. Sztrapacskát és lángost (fokhagymás, sajtos-tejfölös) ettünk. Frissen sütötték a lángosokat.
Állati kiállítás -

Macska Budapest

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Barátnőm kiállításmegnyitójára mentem el a Macskába, ami egy igancsak hangulatos találkahely a Rákóczi tér közelében. A Macska, mint dizájnelem sok formában jelenik meg, kis szobrok, képek, figurák alakjában. Kézműves sörökből jó kis kollekciójuk van, az árak kifejezetten barátságosak.