ZigZag étterem értékelései

1997

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Alkoholos filc -

Kávé Pacza Budapest

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Egy meglepően kellemes kis kávézó a Széll Kálmán tér felett, a sarkon, ahol a Várbusz a meredek Várfok utcán megindul a Bécsi kapu felé a Várba. A teraszon teltház, ez a dohányos törzsvendégek törzshelye. A pultban egy vagány, tűzrőlpattant fiatal lány szolgált ki, akinek mindenkihez volt egy kedves szava.
A város legjobb étterme -

Ambrózia Étterem Kazincbarcika

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Az ittjartam. hu értékelései alapján ez Kazincbarcika város legjobb étterme. A város szívében egy forgalmas közlekedési csomópontban található, az emeleten panzió, a földszinten étterem funkcióval. A saroképület körül zöld parkos rész, fedett terasszal, ez a nyári időszakra alkalmas, nem fűtött. A benti rész klasszikusan kialakított, kissé retró, a 80-90-es éveket idéző.
Kiváló fiatalos szusizó -

Sushiroll Budapest

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Kicsi, de hangulatos, fiatalos szusizó a Corvin sétányon. Talán a város legjobb ár-érték arányú sushi lelőhelye jelenleg. Az érdekessége, hogy a sushi itt nem felkarikázva, hanem egy rúdban kapható, azonban egy késsel (akár az itt kapott műanyag késsel is működik) gyorsan autentikusra vághatjuk magunknak, én is így tettem, 6 darab jön ki egy rúdból.
Empátia a Vöröskeresztnél -

Empathy Cafe & Bistro Budapest

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Elég sokat cikkeztek a közelmúltban megnyitott kávézóról, amelyet a Magyar Vöröskereszt 5. kerületi, Arany János utcai főépületében alakítottak ki. A helyszínválasztás szerintem nagyon jó, közel a metró, a Bajcsy, a Bazilika. A berendezésben a letisztult skandináv egyszerűség volt az irányadó, fenyőbútorok, minimál design, kicsit indusztriális, az újhullámos kávézókat idéző mostanában trendi vonalvezetés.
Vietnami bisztró az Andrássy úton -

VIN.VIN City Étterem Budapest

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
A Málna Bárba indultam, de végül inkább ide tértem be. A kis vietnami bisztró a közelmúltban nyitott az Andrássy úton. A Vin. Vin neve ismerősen csenghet, hiszen egy nagyobb vietnami éttermük régebben üzemel a 13. kerületben a Magyar Posta székháza mellett. Az angyalföldi bázishoz képest itt a dizájn más, friss, modern, fiatalos, nemzetközibb, inkább a turistákat megcélozva, míg a korábbi egy kicsit üzemi menzás, egyszerűbb hangulatú.
Jó kis sváb pékség -

Wiedermann Pékség Dunakeszi

Értékelt: 2018. október 23.
Dunakeszin a Fő út Duna felőli (páros) oldalán található. A Fő úttal párhuzamosan van egy párhuzamos 1 sávos bekötőút, itt le is lehet parkolni, közvetlenül a pékség előtt. Népszerű, forgalmas hely, én is a bejárat előtt várakozó emberekre figyeltem fel az autóból. Ha a helyiek itt veszik a kenyeret szombaton délelőtt, akkor az nem lehet véletlen!
2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Egy kis bevásárlóközpont Göd és Dunakeszi között. Pepco, DM, AlphaZoo, Tesco. Ingyenes parkolási lehetőség, és a hasonszőrű fővárosi létesítményekhez képes itt kisebb a tumultus. A parkolóban a Tesco bejárata előtt a Döner-es kioszk komoly népszerűségnek örvend. Folyamatosan áll a sor, türelmesen várakoznak az emberek, bent a talpalatnyi helyen 4-en dolgoznak egymás keze alá.
2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
A "látványpékség" kategória végre értelmet nyert. Ez voltaképpen azt jelenti, hogy látszatpékség, hiszen nincsenek pékek, helyben nem készül semmi, csak gyors sütésű egyen-termékek olcsó alapanyagokból, állománynövelőkkel.
Retró melegszenyó -

Travel Kávézó Vác

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
A váci vasútállomással szemben lévő kívülről szép, polgári épület, belül retró hatású, de összességében kellemes hangulatú kávézó, ahol el lehet ütni az időt a vonat indulásáig. Sok ülőhelyük van belül, továbbá egy kinti teraszt is kialakítottak, számos további asztallal, paddal. Parkolni a vasútállomás ingyenes P+R parkolójában lehet.
Magyar arcba magyar kolbászt -

Kolbász Box Budapest

Értékelt: 2018. október 21.
Talán egy hete nyitott magyaros, ahogy neve is mutatja, a kolbászra épülő gyorsétkezde a Ferenciek tere szomszédságában. Két féle sült kolbászt (csípős, csemege) szálban vagy párban, valamint burgereket készítenek, amelyben a húspogácsa szintén kolbászhúsból készült. Én egy kolbász menüt választottam (1890 Ft), amelyben rácsos házi krumpli, egy ital (dobozos Cola termék vagy Szentkirályi ásványvíz) és egy házi öntet szerepel.