ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Találkozás cseh sörökkel -

Jaromír '68 Cseh Sörkert Budapest

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Dürer Kert szórakozóhely melletti többé-kevésbé kihasználatlan parkos telek előrészében, a kapubejáró mellett kialakított szabadtéri cseh söröző-terasz és büfé, amely korábban a Dürer Kert másik, északi oldalán működött egy nagyobb kerthelyiségben, onnan költöztek át ide.
Business lunch a javából -

Bistro Fine Budapest

Értékelt: 2018. január 19.
Andrássy út - Káldy Gyula utca sarok, illusztris környezet, az Opera közelsége, már a fedett terasz is szépen dekorált, hívogató. Véleményem szerint az egyik legszínvonalasabb üzleti ebédet jelenleg a Bistro Fine-ban fogyaszthatjuk el, korrekt ár-érték arányban. Letisztultan elegáns, modern, minden részletében megtervezett és harmonikus belső berendezés, bár az asztalokat elég sűrűn rakták be, nem egy intim hely.
Forgolódás Bogdányban -

Forgó Étterem Dunabogdány

Értékelt: 2018. január 19.
Interneten találtam rá erre az étteremre, nem vagyok ismerős Dunabogdányban, bár évekkel ezelőtt a kőbányában jópárszor jártunk ásványgyűjtő túrán. A Forgó Étterem közvetlenül a Duna partján található, egy meglepően hatalmas étterem komplexum, mely a nyári szezonban a terasszal együtt megtelik. Esküvők, nagyobb családi rendezvények népszerű helyszíne.
Értékelt: 2018. január 19.
Westend aluljáró szint, gyorséttermek sora, kb. középtájékon a hosszú soron, a bal oldalon. Többször vásároltam már itt, úgy nem fogalmaznék, hogy ettem már náluk, hiszen itt csak rendelni lehet a pultból, de az étkezőhelyek, az asztalok közösek a többi hasonszőrű kajáldával.
Pompás reggeli a Várban -

Pest-Buda Bistro & Terrace Budapest

Értékelt: 2018. január 19.
Jó ideje "bakancslistámon" szereplő étterem volt a Pest-Buda, amely a budai Várban egy szépen felújított középkori műemlék épületben kapott helyet, felette szálloda található. Több várbéli étteremhez hasonlóan ez is a Zsidai-családhoz köthető (és további neves vendéglátó egységek is a belvárosban).
Pókhálómintás kávé -

PletykaFészek - AsiaCenter Budapest

Értékelt: 2018. január 18.
Az Asia Center eldugott hátsó részén található kávézó, a kevésbé frekventált elhelyezkedésnek köszönhetően nyugis, nem lármás, ahol kényelmesen lehet megpihenni a vásárlás után vagy közben. A benti rész elég szűkös, itt kapott helyet a pult, viszont az üvegfal előtt több asztalt is kihelyeztek. Az asztalnál felveszik a rendelést és ide szervíroznak is.
Kitűnő pekándiós péksüti -

Bagett Mechwart Budapest

Értékelt: 2018. január 18.
A Margit körúton a Mechwart liget villamosmegállótól pár méterre található jóféle prémium pékség. Egy ideig azt hittem, bezártak, de csak szabadságon voltak. Itt olyan különleges péksüteményekkel is találkoztam, amelyeket a többi pékség nem forgalmaz, vagy nem sütnek. Pedig igazán finomak.
Az elefántos kék ház -

Kiss Delikát Vác

Értékelt: 2018. január 18.
Vác főterének egyik emblematikus épülete, melynek élénk kék színe annyira elüt a többi szomszádos házétól, hogy azonnal kiszúrtam. A bejárati ajót felett egy kis elefánt szobor figyeli az érkezőket, sajnos nem ismerem a történetét, elfelejtettem megkérdezni. Bent egy idősebb hölgy van a pultban, aki jókedvűen köszöntötte a vásárlókat, többen visszajáró törzsvendégek voltak.
Nincs kedvünk dolgozni, be is csukom inkább az ajtót -

Főtéri Cukrászda Vác

Értékelt: 2018. január 18.
Vác főterén található régi vágású kávézó-cukrászda, nyáron főzött fagylalt, télen melengető tea a fő vonzerő (2 dl forró tea + pogácsa 300 Ft). A téli időszakban ugyanis egy kis jégpálya működik a téren mellettük, így a korizásban megfáradt vagy éppen felfrissült emberek szívesen térnek be ide, persze nem nagy dolgokra, csak egy kis szusszanásra és egy meleg italra, esetleg egy sütire, bár addig nekem nem sikerült eljutni, hogy a sütemény választékot láthassam.
Plusz 1 pont a kedves kiszolgálásért -

Csocsaj Pékség Vác

Értékelt: 2018. január 18.
A fura nevű pékség (a tulajdonos családneve lehet, ha jól tudom) Vác belvárosában, a sétálóutcában található, elég jó forgalmat bonyolítanak. A név nem volt számomra ismeretlen, hiszen Budapesten is van több, 6 vagy 7 pékségük, főleg külsőbb kerületekben, lakótelepi részeken. A kőbányai-újlaki és az angyalföldi pékségükben már jártam korábban.