ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Az Utazás Kiállításra tartottam, az Örs vezér téren haladtam át a buszmegálló felé, és itt álltam meg egy gyors reggelire. Egyszerű kis büfé, amolyan tipikus buszpályaudvaros, de elég széles választékkal, és a pályaudvaroktól eltérően kedvező, olcsó árakkal. Vannak kimért és darabra árusított sós és édes péksütemények is, alapvetően ez a fő profil.
Pénztárcákat elő, turisták! -

Clark Picnic Budapest

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Külföldi - tehetős - turistákra specializálódott büfé a budai Vár lábánál, a Budavári Sikló alsó bejárata mellett. Egyszerűen kialakított pavilon, amelyben teljesen átlagos, kommersz frissítőket - kávé, tea, üdítő, víz, bor, sör - kínálnak, viszont az egek a csillagok között járnak. Kedvező fekvésének köszönhetően mégis folyamatosan jönnek-mennek a vásárlók.
Nem veszünk tudomást a személyzetről -

Gelato - Ice Cream Shop - Campona Budapest

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Ez a lánc több budapesti plázában is megtalálható, példaképpen az Árkádban, az Allééban és a Corvin Plázában is, a Campona mellett. A Camponában az emeleten a vendéglátó egységek előtt található, de a mozihoz is közel helyezkednek el. Fagylaltot több alkalommal vettem már náluk, mert a mangófagyijukat nagyon szeretem, de legutóbb leültünk egy kávéra is.
Megbízható kínai a szomszédból -

Fincsi Kínai Büfé Budapest

Értékelt: 2017. július 27.
Ez a kínai gyorsétterem csupán néhány háznyira esik tőlünk, és úgy alakult, hogy az elmúlt hetekben 2 alkalommal is innen vettünk ebédet a családnak, mert a gyerekek kínaira szavaztak. Általában a pultban lévő, elég széles, de kissé egysíkú és kiszámítható kínálatból szoktunk válogatni, viszont egyik alkalommal az étlapról is kértünk olyan fogást, amit frissen készítettek el.
Meghódítjuk sütivel a pesti oldalt is -

Sütit akarok! - Mini Budapest

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
A budai "Sütit akarok! " cukrászda furcsa, de némiképp mókás nevével éppen itt az ittjartam. hu-n találkoztam először egy értékelés kapcsán, azóta jártam is már náluk kétszer, klassz, egyedi süteményeket készítenek. Pár napja bevették a pesti oldalt is, a Jászai Mari térnél az "etető-itató soron" nyitottak egy picinyke üzletet, amelyet stílszerűen Mininek neveztek el.
Málna varázslat -

Romantika Cukrászda Ráckeve

Értékelt: 2017. július 26.
A Savoyai-kastély biztonsági őre javasolta ezt a cukrászdát, ami a kastély háta mögötti utcában található, de ahogy az előttem szóló értékelő is írta, eléggé eldugott helyen található. Kertes házas, nyugis övezet, a kert tele buja zöld növényekkel. 1984-ben nyitottak meg, családi vállalkozásnak tűnik. A kiszolgálás semleges, érdektelen, funkcionális.
Értékelt: 2017. július 26.
A Camponában a gyerekek legtöbbször a "Mekibe" vágynak, most arról sikerült őket lebeszélni (2 nappal előtte nem sikerült. . . ), így a Campona többi vendéglátó egysége közül választottunk a gyorséttermes félkörben. A pultba kitett, előre elkészített, lesütött fogások közül megtetszett nekik a spagetti.
Először kérdezősködtünk, aztán ettünk is -

Abasári Terasz Abasár

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
Mátrafüredről jöttünk át egy kicsit kirándulni, szétnézni a környéken, és itt álltunk meg érdeklődni Aba Sámuel sírhelye iránt. A falu felfedezése után kellőképpen megéheztünk, így ide tértünk be ebédelni a barátnőimmel. Palóc csárda hangulat, búbos kemence, népies berendezés, néhány régi használati tárggyal, népi kerámiával, de szerintem nincs túltolva.
Egy kicsit más ez a Ritz -

Ritz Garden Recsk

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
Recskről hazafelé indulás előtt szükségem volt egy kávéra. A Fő úton nem volt könnyű megállni, 2 másik fagyizó-kávézó előtt nem is sikerült. A tájházzal szemben sikerült végül megállni, innen sétáltam vissza. Szürreális hely a Ritz, már maga a névválasztás sem mindennapi. Kívülről egy modern cukrászdának tűnik a hely, csajos a hangulata, élénk színeivel.
Hekkezés a Duna-parton -

Strand Büfé Szigetcsép

Értékelt: 2017. július 26.
Családi kirándulásunk során a Duna partján szerettünk volna megállni, ahol tudnak a gyerekek rohangálni, szép a környezet és lehet valami egyszerű, de finom ételt enni. Szigetcsép falu határa előtt kanyarodtunk le a parkolóhoz, és örömmel láttuk, hogy a büfében pont olyasmi ételeket találunk, amit tervezünk.