Budapesti barátnők.: Kolping a nyugalom szigete mesés kilátással. - Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping a nyugalom szigete mesés kilátással.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
A Kolping egy elismerést kiváltó épületkomplexum hatalmas rendezett parkkal,kalandba illő „élményfolyosó” rendszerrel, ahol egy GPS is szükséges lenne.:)
****szállodának megfelelő design, minőség, tisztaság, szolgáltatás.
Ámulatba ejtő körpanorámás kilátás a parkra és a falu kivilágított kis templomára.
A csendes wellness a fény és hangterápiával „boldogsághormontermelő”!
Az ételek minősége prima kategória(házi vajkrém, kecskesajt..).
Megtalálható a vega és a nemzeti konyha kínálata is.
Többek között a mascarponés, narancsos répa tortájuk felejthetetlen!! A négy nap kevésnek bizonyult; nem bánnánk,ha a Kolping Hotel állandó vendégei lehetnénk.

Szeretnéd követni Budapesti barátnők. felhasználót?    Igen

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
8394 Alsópáhok
Fő út 120.

2017. október 13.
Sok helyen megfordultunk már (3 kislányunk van, 9-9-11 évesek), de a Kolping számunkra a leg-leg gyerekbarátibb. A szobák csodálatosak, tiszták, hangulatosak, kényelmesek, amiben voltunk, teljesen felszereltek (kiskonyha, mikró, hűtő, tv,széf,hajszárító, nekünk nem volt rá...

2017. október 10.
Elsőre drágának tűnhet, de, ha az ember beleszámolja az egy hét reggelit, vacsorát, minden napos uszoda, strand, játszóház, óvoda és egyéb programok költségeit, akkor kiderül is nagyon is olcsó:) Egy hetet töltöttünk itt, ki sem tettük a lábunkat, annyira helyben volt minden. Csodaszép zöld...

2017. július 24.
Az idén a lányommal és két unokámmal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Három évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor még egy gyerekkel. Azt gondolom, hogy „gyerekes kategóriában” ez a szálloda tényleg az egyik legjobb, bár nem mindenkinek megfizethető az ára. Itt tényleg...

Kolping Hotel Spa & Family Resort, Alsópáhok kiemelt csomagajánlatai
 - Szerencse és bőség - rajtunk nem fog múlni! BUÉK 2018! (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 43.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával és programokkal, wellness-részleg, fitneszterem és élményfürdő használattal, változatos programokkal és gyermekfelügyelettel, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-12-29 - 2018-01-02
 - Kedvezményes télelő-telelő (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekfoglalkozásokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-11-05 - 2017-12-22
 - Két ünnep között is ünnep (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 31.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi- és gyermek programokkal, családi élményfürdő, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Badár Sándor fellépésével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-12-26 - 2017-12-31