Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
1. helyezett Alsópáhok

8394 Alsópáhok, Fő út 120.

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok értékelése:

1. helyezett a 11 alsópáhoki szállás közül
11. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1001 szállás közül

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok bemutatkozása

A Kolping Hotel egy tíz hektáros parkban fekvő családi élményközpont a Balaton szomszédságában. Gyerek- és bababarát gasztronómia, családi lakosztályok, beltéri játékbirodalom, élményfürdő, családszerető személyzet... A szórakoztató és fejlesztő programok, gondtalan együttlétre, kikapcsolódásra csábítanak. A szakképzett gyerekfelügyelőknek köszönhetően a szülőknek is juthat egy kis kettesben töltött idő. Akár zsivajmentesen is. Sőt! Unoka + nagyszülő párosoknak is ajánljuk!

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok képei

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok vélemények

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a gyerekbarátságáról híresült el,ezt maximálisan teljesíti is. Az apróságok szintjéig figyelnek a gyerekekre a szálloda egész területén,rengeteg a program. A családi wellness is gyerekparadicsom. A csendes wellness rész számunkra elég sivár volt,leginkább a pezsgőfürdő hiányzott. Első nap volt némi labirintus-érzésem,de néhány kör után már megérti az ember a koncepciót.
Válasz az értékelésre - 2018. április 18.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a nagyszerű értékelést. Örömmel láttuk, hogy sok közös élményt gyűjtöttek a családi élményfürdőben és a programokon is. Valóban, vendégeink túlnyomó többsége családjával érkezik hozzánk, de vannak azért gyerek nélkül érkező vendégeink is, akik örömmel élvezik a kényelmes szobák, a csendes wellness részleg és a hatalmas park nyújtotta pihenési lehetőségeket, valamin wellness központunk, a Hanami Beauty & Spa kényeztető szolgáltatásait is.
Pál Zsuzsanna, PR manager

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
A Kolping egy elismerést kiváltó épületkomplexum hatalmas rendezett parkkal,kalandba illő „élményfolyosó” rendszerrel, ahol egy GPS is szükséges lenne. :)
****szállodának megfelelő design, minőség, tisztaság, szolgáltatás. Ámulatba ejtő körpanorámás kilátás a parkra és a falu kivilágított kis templomára.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Sok helyen megfordultunk már (3 kislányunk van, 9-9-11 évesek), de a Kolping számunkra a leg-leg gyerekbarátibb. A szobák csodálatosak, tiszták, hangulatosak, kényelmesek, amiben voltunk, teljesen felszereltek (kiskonyha, mikró, hűtő, tv,széf,hajszárító, nekünk nem volt rá szükségünk-babakocsi,fellépő,kiskád,etetőszék) a fürdő tágas.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 10.
Elsőre drágának tűnhet, de, ha az ember beleszámolja az egy hét reggelit, vacsorát, minden napos uszoda, strand, játszóház, óvoda és egyéb programok költségeit, akkor kiderül is nagyon is olcsó:) Egy hetet töltöttünk itt, ki sem tettük a lábunkat, annyira helyben volt minden. Csodaszép zöld környezet, sok játszótérrel, bár szinte teltház volt, annyira nagy a területe, hogy nem volt zsúfoltság sehol:)

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Az idén a lányommal és két unokámmal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Három évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor még egy gyerekkel. Azt gondolom, hogy „gyerekes kategóriában” ez a szálloda tényleg az egyik legjobb, bár nem mindenkinek megfizethető az ára. Itt tényleg minden a gyerekekről szól, az ő szórakozásukat, kényelmüket szolgálja.

expert TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
Hezitáltam, hogy eljöjjünk-e ide, mert kiemelten kisgyermekeseknek ajánlott a hely, de végül a külön felnőtt wellness rész miatt gondoltam, kipróbáljuk. Amit a honlapon is láttam, hogy ez valójában nem egy hotel, hanem egy épületkomplexum, házakkal, épületekkel, különböző terekkel.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
az, hogy egy wellness szálló a pénzünkért megfelelő kiszolgálást ad az szerintem a természetes kategória, inkább a hibákat nézzük s reménykedem, hogy ha hangot adunk nekik akkor a dolgok változhatnak, gyerekbarátoknál egy kicsit szigorúbban értékelve, sok összehasonlítási alappal:

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Tegnap érkeztünk haza a Kolping Hotelből, ahol a családommal és a testvérem három gyermekével töltöttünk négy napot. Nagyon jól éreztük magunkat, valóban rengeteg szórakoztató és vidám program várta a gyerekeket. De emellett mi, felnőttek is ki tudtunk kapcsolódni, a legjobban a kalandpark tetszett, igazi élmény volt.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szálloda továbbra sem ételek italok minőségéről és az odafigyelesrol híres. Egy korábbi értékelés megemlítette hogy a csapvizet és pénzért adják az étteremben. Ahhoz sajnos már hozzászólhatnak hogy szállodákban a reggeli kávé minősége nagyon rossz de a kávézóban 500+Ft ért felszámított kávé is menza minőségű az már bosszantó.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 23.
Tavaly nyáron jártunk ott 2 gyermekünkkel, mondhatjuk igazi gyermekparadicsom. Maximálisan elégedettek voltunk a környezettel, az ellátással, a személyzettel, a programokkal, mindennel. A gyermekeink nem bánnák, ha ott laknánk a Kolping Hotelben állandóan. :) Tetszett nekik a játszóház, a wellness részleg, a gyerekbarát szállásunk, Mutyi bohóc előadása, ahol a kisfiúnk is szerepet kapott.

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
2-6 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport- és gyermekprogramokkal, tanácsadással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, masszázs utalvánnyal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.06.17.
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 11.800,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.20.
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlan ivókút használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.25.
Platán Hotel Sárvár
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kinti hideg vizes medence használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.30.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 27.900,- Ft/család/éj ártól: önellátással, szauna oázis használattal, gyógy-, élményfürdő és fitneszterem használattal, gyermekanimációval, parkolással
2017.01.02. - 2018.12.22.
Toldi Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.917,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé, rózsa és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal
2018.01.01. - 2018.12.31.
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/család/éj ártól: önellátással, bababarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
2-7 éjszaka 12.771,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, italkedvezménnyel és pogácsafogyasztással, wellness részleg használattal, gyermekanimációval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.13. - 2018.08.30.
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.25. - 2018.07.01.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, mini golffal, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.04. - 2018.06.15.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, kerékpárkölcsönzéssel, kalandpark tallérral, sportpályák használatával, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.10.28.

Szállodák Alsópáhok környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Vital Zalakaros
Október 23. (min. 2 éj)
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Tavaszi akció (min. 2 éj)

AlsópáhokX