Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
1. helyezett Alsópáhok

8394 Alsópáhok, Fő út 120.

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok vélemények

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a gyerekbarátságáról híresült el,ezt maximálisan teljesíti is. Az apróságok szintjéig figyelnek a gyerekekre a szálloda egész területén,rengeteg a program. A családi wellness is gyerekparadicsom. A csendes wellness rész számunkra elég sivár volt,leginkább a pezsgőfürdő hiányzott. Első nap volt némi labirintus-érzésem,de néhány kör után már megérti az ember a koncepciót.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
A Kolping egy elismerést kiváltó épületkomplexum hatalmas rendezett parkkal,kalandba illő „élményfolyosó” rendszerrel, ahol egy GPS is szükséges lenne. :)
****szállodának megfelelő design, minőség, tisztaság, szolgáltatás. Ámulatba ejtő körpanorámás kilátás a parkra és a falu kivilágított kis templomára.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Sok helyen megfordultunk már (3 kislányunk van, 9-9-11 évesek), de a Kolping számunkra a leg-leg gyerekbarátibb. A szobák csodálatosak, tiszták, hangulatosak, kényelmesek, amiben voltunk, teljesen felszereltek (kiskonyha, mikró, hűtő, tv,széf,hajszárító, nekünk nem volt rá szükségünk-babakocsi,fellépő,kiskád,etetőszék) a fürdő tágas.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 10.
Elsőre drágának tűnhet, de, ha az ember beleszámolja az egy hét reggelit, vacsorát, minden napos uszoda, strand, játszóház, óvoda és egyéb programok költségeit, akkor kiderül is nagyon is olcsó:) Egy hetet töltöttünk itt, ki sem tettük a lábunkat, annyira helyben volt minden. Csodaszép zöld környezet, sok játszótérrel, bár szinte teltház volt, annyira nagy a területe, hogy nem volt zsúfoltság sehol:)

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Az idén a lányommal és két unokámmal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Három évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor még egy gyerekkel. Azt gondolom, hogy „gyerekes kategóriában” ez a szálloda tényleg az egyik legjobb, bár nem mindenkinek megfizethető az ára. Itt tényleg minden a gyerekekről szól, az ő szórakozásukat, kényelmüket szolgálja.

expert TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
Hezitáltam, hogy eljöjjünk-e ide, mert kiemelten kisgyermekeseknek ajánlott a hely, de végül a külön felnőtt wellness rész miatt gondoltam, kipróbáljuk. Amit a honlapon is láttam, hogy ez valójában nem egy hotel, hanem egy épületkomplexum, házakkal, épületekkel, különböző terekkel.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
az, hogy egy wellness szálló a pénzünkért megfelelő kiszolgálást ad az szerintem a természetes kategória, inkább a hibákat nézzük s reménykedem, hogy ha hangot adunk nekik akkor a dolgok változhatnak, gyerekbarátoknál egy kicsit szigorúbban értékelve, sok összehasonlítási alappal:

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Tegnap érkeztünk haza a Kolping Hotelből, ahol a családommal és a testvérem három gyermekével töltöttünk négy napot. Nagyon jól éreztük magunkat, valóban rengeteg szórakoztató és vidám program várta a gyerekeket. De emellett mi, felnőttek is ki tudtunk kapcsolódni, a legjobban a kalandpark tetszett, igazi élmény volt.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szálloda továbbra sem ételek italok minőségéről és az odafigyelesrol híres. Egy korábbi értékelés megemlítette hogy a csapvizet és pénzért adják az étteremben. Ahhoz sajnos már hozzászólhatnak hogy szállodákban a reggeli kávé minősége nagyon rossz de a kávézóban 500+Ft ért felszámított kávé is menza minőségű az már bosszantó.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 23.
Tavaly nyáron jártunk ott 2 gyermekünkkel, mondhatjuk igazi gyermekparadicsom. Maximálisan elégedettek voltunk a környezettel, az ellátással, a személyzettel, a programokkal, mindennel. A gyermekeink nem bánnák, ha ott laknánk a Kolping Hotelben állandóan. :) Tetszett nekik a játszóház, a wellness részleg, a gyerekbarát szállásunk, Mutyi bohóc előadása, ahol a kisfiúnk is szerepet kapott.

Alsópáhok
3-4 éjszaka 20.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, gyermek programokkal és felügyelettel, sportprogramokkal, kalandpark, játszóház, játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.04.
Alsópáhok
3-4 éjszaka 23.575,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, játékvárral, családi- és gyerekprogramokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2018.03.14. - 2018.03.18.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2018.04.27. - 2018.05.01.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 15.402 - 18.203,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, wellness használattal, fürdőköpennyel
2017.05.09. - 2018.03.31.
EMAN Apartmanház Sárvár
4 nap/3 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.05. - 2018.03.10.
Dominika Apartman
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.03.29. - 2018.04.02.
Admiral Hotel-Panzió
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.10. - 2018.09.30.
Hotel Fortuna
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, asztalitenisz használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.15. - 2018.09.30.
Kaktusz Villa
8 nap/7 éjszaka 5.357,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.03.31. - 2018.12.27.
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
2-7 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.09. - 2018.08.25.
Alsópáhok
5 nap/4 éjszaka 25.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, játékbirodalommal, kézműves foglalkozásokkal, erdei kalandparkkal, családi élményfürdővel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.08.

Szállodák Alsópáhok környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Március 15-i ünnepi ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Akciós tavaszi hétköznapok (min. 2 éj)

AlsópáhokX