Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok ★★★★

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
1. helyezett Alsópáhok

8394 Alsópáhok, Fő út 120.

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok vélemények

vinyus TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Júniusban töltöttünk el itt 7 éjszakát egy 4. 5 éves gyerkőccel! A hely maga a csoda! Itt nem csak a gyerkőc tudja magát jól érezni. Itt tényleg mindent megtesznek azért, hogy kicsi és nagy és még nagyobb kitudjon kapcsolódni! Rengeteg program közül lehet választani. A felnőtt Wellness maga a nyugalom szigete, ha egy kis csendre vágyunk!
Válasz az értékelésre - 2018. július 31.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a nagyszerű értékelést és a részletes beszámolót! Örülünk, hogy a családi nyaralással kapcsolatos csodavárást sikerült valódi élményekké váltanunk. Annak pedig különösen, hogy visszajelzése alapján nem csak a gyerekek, de szülőként Önök is ki tudtak kicsit a mindennapi rutinból kapcsolódni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Június elején voltunk ott 2 kicsi gyerekkel. A gyerekeknek ez egy oázis, egy fantasztikus csoda. Az ételek finomak voltak, nagyon jó, hogy a gyerekeket arra tanítják, hogy ne pazarolják az ételt, csak annyit szedjenek a tányérra, amit meg is esznek. Inkább többször vegyenek, kevesebbet. Aki mindent megevett, pecsétet kap. Ez nagyon tetszett a gyerekeknek.
Válasz az értékelésre - 2018. június 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves visszajelzést. Örömmel láttuk, hogy ennyire jól érezték magukat nálunk. "Üres tányér / Teli pocak" programunkat néhány hónapja indítottuk, így különösen jó volt olvasni, hogy örömmel fogadták. Szeretettel várjuk Önöket vissza jövőre is! Házigazdaként a Kolping Hotelből, Pál Zsuzsanna

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 és féléves unokánkkal voltunk nagyon élvezte a nyaralást,nagyon sok élményben volt része.
Amit kifogásoltunk az a TV csatorna választéka volt, mivel csak a köztévé fogható, és ez nem ad színvonalas műsorokat.
A másik dolog amit hiányoltam, mivel kisgyermekkel voltunk egy feltörlő mop.
Válasz az értékelésre - 2018. június 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a pozitív értékelést! Örömmel olvastuk, hogy sok szép élményt gyűjtöttek a nálunk töltött napokban, és a család minden tagja jól érezte magát. A köztévén túl több csatorna is elérhető még a szobákban, sajnáljuk, ha ezek között Önök most nem találtak kedvükre valót. Bbízom benne, hogy a tartalmasan együtt töltött idő kárpótolta ezért a hiányért Önöket.
Pál Zsuzsanna (Kolping Hotel Spa & Family Resort)

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a gyerekbarátságáról híresült el,ezt maximálisan teljesíti is. Az apróságok szintjéig figyelnek a gyerekekre a szálloda egész területén,rengeteg a program. A családi wellness is gyerekparadicsom. A csendes wellness rész számunkra elég sivár volt,leginkább a pezsgőfürdő hiányzott. Első nap volt némi labirintus-érzésem,de néhány kör után már megérti az ember a koncepciót.
Válasz az értékelésre - 2018. április 18.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a nagyszerű értékelést. Örömmel láttuk, hogy sok közös élményt gyűjtöttek a családi élményfürdőben és a programokon is. Valóban, vendégeink túlnyomó többsége családjával érkezik hozzánk, de vannak azért gyerek nélkül érkező vendégeink is, akik örömmel élvezik a kényelmes szobák, a csendes wellness részleg és a hatalmas park nyújtotta pihenési lehetőségeket, valamin wellness központunk, a Hanami Beauty & Spa kényeztető szolgáltatásait is.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
A Kolping egy elismerést kiváltó épületkomplexum hatalmas rendezett parkkal,kalandba illő „élményfolyosó” rendszerrel, ahol egy GPS is szükséges lenne. :)
****szállodának megfelelő design, minőség, tisztaság, szolgáltatás. Ámulatba ejtő körpanorámás kilátás a parkra és a falu kivilágított kis templomára.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Sok helyen megfordultunk már (3 kislányunk van, 9-9-11 évesek), de a Kolping számunkra a leg-leg gyerekbarátibb. A szobák csodálatosak, tiszták, hangulatosak, kényelmesek, amiben voltunk, teljesen felszereltek (kiskonyha, mikró, hűtő, tv,széf,hajszárító, nekünk nem volt rá szükségünk-babakocsi,fellépő,kiskád,etetőszék) a fürdő tágas.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 10.
Elsőre drágának tűnhet, de, ha az ember beleszámolja az egy hét reggelit, vacsorát, minden napos uszoda, strand, játszóház, óvoda és egyéb programok költségeit, akkor kiderül is nagyon is olcsó:) Egy hetet töltöttünk itt, ki sem tettük a lábunkat, annyira helyben volt minden. Csodaszép zöld környezet, sok játszótérrel, bár szinte teltház volt, annyira nagy a területe, hogy nem volt zsúfoltság sehol:)

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Az idén a lányommal és két unokámmal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Három évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor még egy gyerekkel. Azt gondolom, hogy „gyerekes kategóriában” ez a szálloda tényleg az egyik legjobb, bár nem mindenkinek megfizethető az ára. Itt tényleg minden a gyerekekről szól, az ő szórakozásukat, kényelmüket szolgálja.

expert TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
Hezitáltam, hogy eljöjjünk-e ide, mert kiemelten kisgyermekeseknek ajánlott a hely, de végül a külön felnőtt wellness rész miatt gondoltam, kipróbáljuk. Amit a honlapon is láttam, hogy ez valójában nem egy hotel, hanem egy épületkomplexum, házakkal, épületekkel, különböző terekkel.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
az, hogy egy wellness szálló a pénzünkért megfelelő kiszolgálást ad az szerintem a természetes kategória, inkább a hibákat nézzük s reménykedem, hogy ha hangot adunk nekik akkor a dolgok változhatnak, gyerekbarátoknál egy kicsit szigorúbban értékelve, sok összehasonlítási alappal:

Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 16.640 - 54.815,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
Érvényes: 2019.12.24-ig
Alsópáhok
5 nap/4 éjszaka 36.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, zenés mulatsággal, délutáni süteménnyel, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Arany Apartmanház II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.05.31-ig
Sissi Panzió
Vonyarcvashegy
2019.06.01. - 2019.09.30.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 5.167,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázzsal, arborétum és fürdőbelépővel, billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.14-ig
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.09.14.
Napi árak, Félpanzióval, Ellátás nélkül, WIFI-vel

Szállodák Alsópáhok környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Téli álom árak (min. 2 éj)
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

AlsópáhokX