Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok ★★★★

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
1. helyezett Alsópáhok

8394 Alsópáhok, Fő út 120.

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok értékelése:

1. helyezett a 11 alsópáhoki szállás közül
35. helyezett Nyugat Dunántúlon - 991 szállás közül

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok képei

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok vélemények

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
A Kolping egy elismerést kiváltó épületkomplexum hatalmas rendezett parkkal,kalandba illő „élményfolyosó” rendszerrel, ahol egy GPS is szükséges lenne. :)
****szállodának megfelelő design, minőség, tisztaság, szolgáltatás. Ámulatba ejtő körpanorámás kilátás a parkra és a falu kivilágított kis templomára.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Sok helyen megfordultunk már (3 kislányunk van, 9-9-11 évesek), de a Kolping számunkra a leg-leg gyerekbarátibb. A szobák csodálatosak, tiszták, hangulatosak, kényelmesek, amiben voltunk, teljesen felszereltek (kiskonyha, mikró, hűtő, tv,széf,hajszárító, nekünk nem volt rá szükségünk-babakocsi,fellépő,kiskád,etetőszék) a fürdő tágas.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 10.
Elsőre drágának tűnhet, de, ha az ember beleszámolja az egy hét reggelit, vacsorát, minden napos uszoda, strand, játszóház, óvoda és egyéb programok költségeit, akkor kiderül is nagyon is olcsó:) Egy hetet töltöttünk itt, ki sem tettük a lábunkat, annyira helyben volt minden. Csodaszép zöld környezet, sok játszótérrel, bár szinte teltház volt, annyira nagy a területe, hogy nem volt zsúfoltság sehol:)

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Az idén a lányommal és két unokámmal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Három évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor még egy gyerekkel. Azt gondolom, hogy „gyerekes kategóriában” ez a szálloda tényleg az egyik legjobb, bár nem mindenkinek megfizethető az ára. Itt tényleg minden a gyerekekről szól, az ő szórakozásukat, kényelmüket szolgálja.

expert TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
Hezitáltam, hogy eljöjjünk-e ide, mert kiemelten kisgyermekeseknek ajánlott a hely, de végül a külön felnőtt wellness rész miatt gondoltam, kipróbáljuk. Amit a honlapon is láttam, hogy ez valójában nem egy hotel, hanem egy épületkomplexum, házakkal, épületekkel, különböző terekkel.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
az, hogy egy wellness szálló a pénzünkért megfelelő kiszolgálást ad az szerintem a természetes kategória, inkább a hibákat nézzük s reménykedem, hogy ha hangot adunk nekik akkor a dolgok változhatnak, gyerekbarátoknál egy kicsit szigorúbban értékelve, sok összehasonlítási alappal:

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Tegnap érkeztünk haza a Kolping Hotelből, ahol a családommal és a testvérem három gyermekével töltöttünk négy napot. Nagyon jól éreztük magunkat, valóban rengeteg szórakoztató és vidám program várta a gyerekeket. De emellett mi, felnőttek is ki tudtunk kapcsolódni, a legjobban a kalandpark tetszett, igazi élmény volt.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szálloda továbbra sem ételek italok minőségéről és az odafigyelesrol híres. Egy korábbi értékelés megemlítette hogy a csapvizet és pénzért adják az étteremben. Ahhoz sajnos már hozzászólhatnak hogy szállodákban a reggeli kávé minősége nagyon rossz de a kávézóban 500+Ft ért felszámított kávé is menza minőségű az már bosszantó.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 23.
Tavaly nyáron jártunk ott 2 gyermekünkkel, mondhatjuk igazi gyermekparadicsom. Maximálisan elégedettek voltunk a környezettel, az ellátással, a személyzettel, a programokkal, mindennel. A gyermekeink nem bánnák, ha ott laknánk a Kolping Hotelben állandóan. :) Tetszett nekik a játszóház, a wellness részleg, a gyerekbarát szállásunk, Mutyi bohóc előadása, ahol a kisfiúnk is szerepet kapott.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
Nem olcsó hely, de megéri. Tökéletes 10 év alatti gyerekekkel, akik seretik a kézműveskedést. Mi rendszeresen visszajártunk, és látszott, ahogy nőtték ki. Az óvodás-kisiskolás korra vannak belőve a programok, és bár a pedálos gokart vagy a csocsó/pingpong nagyobbaknak is jó, de az ár ellenértéke sztem az, hogy a kissebbek reggeltől klassz programokat kapnak.

Alsópáhok
5 nap/4 éjszaka 43.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával és programokkal, wellness-részleg, fitneszterem és élményfürdő használattal, változatos programokkal és gyermekfelügyelettel, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 16.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekfoglalkozásokkal, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2017.12.22.
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan fürdőhasználattal, változatos sportprogramokkal, kulturális programokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.03.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes boros dézsafürdővel, internet elérhetőséggel
2017.09.10. - 2018.03.29.
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.12.22.
Hotel Fortuna
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, asztalitenisz használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.15. - 2018.09.30.
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.31.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
6 nap/5 éjszaka szállás 3.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményes masszázzsal és fürdőbelépővel, kerékpár-használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2018.12.31.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teke- és masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, szauna és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.31. - 2017.12.22.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal
2017.12.22. - 2017.12.29.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Alsópáhok
5 nap/4 éjszaka 31.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi- és gyermek programokkal, családi élményfürdő, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Badár Sándor fellépésével, internet elérhetőséggel
2017.12.26. - 2017.12.31.

Szállodák Alsópáhok környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Kehida Family Resort Kehidakustány
Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy-...
Hotel Vital Zalakaros
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Karácsonyi ünnepi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Téli csobbanás Zalakaroson (min. 2 éj)

AlsópáhokX