Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok ★★★★

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
1. helyezett Alsópáhok

8394 Alsópáhok, Fő út 120.

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok vélemények

vinyus TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Júniusban töltöttünk el itt 7 éjszakát egy 4. 5 éves gyerkőccel! A hely maga a csoda! Itt nem csak a gyerkőc tudja magát jól érezni. Itt tényleg mindent megtesznek azért, hogy kicsi és nagy és még nagyobb kitudjon kapcsolódni! Rengeteg program közül lehet választani. A felnőtt Wellness maga a nyugalom szigete, ha egy kis csendre vágyunk!
Válasz az értékelésre - 2018. július 31.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a nagyszerű értékelést és a részletes beszámolót! Örülünk, hogy a családi nyaralással kapcsolatos csodavárást sikerült valódi élményekké váltanunk. Annak pedig különösen, hogy visszajelzése alapján nem csak a gyerekek, de szülőként Önök is ki tudtak kicsit a mindennapi rutinból kapcsolódni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Június elején voltunk ott 2 kicsi gyerekkel. A gyerekeknek ez egy oázis, egy fantasztikus csoda. Az ételek finomak voltak, nagyon jó, hogy a gyerekeket arra tanítják, hogy ne pazarolják az ételt, csak annyit szedjenek a tányérra, amit meg is esznek. Inkább többször vegyenek, kevesebbet. Aki mindent megevett, pecsétet kap. Ez nagyon tetszett a gyerekeknek.
Válasz az értékelésre - 2018. június 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves visszajelzést. Örömmel láttuk, hogy ennyire jól érezték magukat nálunk. "Üres tányér / Teli pocak" programunkat néhány hónapja indítottuk, így különösen jó volt olvasni, hogy örömmel fogadták. Szeretettel várjuk Önöket vissza jövőre is! Házigazdaként a Kolping Hotelből, Pál Zsuzsanna

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 és féléves unokánkkal voltunk nagyon élvezte a nyaralást,nagyon sok élményben volt része.
Amit kifogásoltunk az a TV csatorna választéka volt, mivel csak a köztévé fogható, és ez nem ad színvonalas műsorokat.
A másik dolog amit hiányoltam, mivel kisgyermekkel voltunk egy feltörlő mop.
Válasz az értékelésre - 2018. június 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a pozitív értékelést! Örömmel olvastuk, hogy sok szép élményt gyűjtöttek a nálunk töltött napokban, és a család minden tagja jól érezte magát. A köztévén túl több csatorna is elérhető még a szobákban, sajnáljuk, ha ezek között Önök most nem találtak kedvükre valót. Bbízom benne, hogy a tartalmasan együtt töltött idő kárpótolta ezért a hiányért Önöket.
Pál Zsuzsanna (Kolping Hotel Spa & Family Resort)

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a gyerekbarátságáról híresült el,ezt maximálisan teljesíti is. Az apróságok szintjéig figyelnek a gyerekekre a szálloda egész területén,rengeteg a program. A családi wellness is gyerekparadicsom. A csendes wellness rész számunkra elég sivár volt,leginkább a pezsgőfürdő hiányzott. Első nap volt némi labirintus-érzésem,de néhány kör után már megérti az ember a koncepciót.
Válasz az értékelésre - 2018. április 18.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a nagyszerű értékelést. Örömmel láttuk, hogy sok közös élményt gyűjtöttek a családi élményfürdőben és a programokon is. Valóban, vendégeink túlnyomó többsége családjával érkezik hozzánk, de vannak azért gyerek nélkül érkező vendégeink is, akik örömmel élvezik a kényelmes szobák, a csendes wellness részleg és a hatalmas park nyújtotta pihenési lehetőségeket, valamin wellness központunk, a Hanami Beauty & Spa kényeztető szolgáltatásait is.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
A Kolping egy elismerést kiváltó épületkomplexum hatalmas rendezett parkkal,kalandba illő „élményfolyosó” rendszerrel, ahol egy GPS is szükséges lenne. :)
****szállodának megfelelő design, minőség, tisztaság, szolgáltatás. Ámulatba ejtő körpanorámás kilátás a parkra és a falu kivilágított kis templomára.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Sok helyen megfordultunk már (3 kislányunk van, 9-9-11 évesek), de a Kolping számunkra a leg-leg gyerekbarátibb. A szobák csodálatosak, tiszták, hangulatosak, kényelmesek, amiben voltunk, teljesen felszereltek (kiskonyha, mikró, hűtő, tv,széf,hajszárító, nekünk nem volt rá szükségünk-babakocsi,fellépő,kiskád,etetőszék) a fürdő tágas.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 10.
Elsőre drágának tűnhet, de, ha az ember beleszámolja az egy hét reggelit, vacsorát, minden napos uszoda, strand, játszóház, óvoda és egyéb programok költségeit, akkor kiderül is nagyon is olcsó:) Egy hetet töltöttünk itt, ki sem tettük a lábunkat, annyira helyben volt minden. Csodaszép zöld környezet, sok játszótérrel, bár szinte teltház volt, annyira nagy a területe, hogy nem volt zsúfoltság sehol:)

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Az idén a lányommal és két unokámmal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Három évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor még egy gyerekkel. Azt gondolom, hogy „gyerekes kategóriában” ez a szálloda tényleg az egyik legjobb, bár nem mindenkinek megfizethető az ára. Itt tényleg minden a gyerekekről szól, az ő szórakozásukat, kényelmüket szolgálja.

expert TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
Hezitáltam, hogy eljöjjünk-e ide, mert kiemelten kisgyermekeseknek ajánlott a hely, de végül a külön felnőtt wellness rész miatt gondoltam, kipróbáljuk. Amit a honlapon is láttam, hogy ez valójában nem egy hotel, hanem egy épületkomplexum, házakkal, épületekkel, különböző terekkel.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
az, hogy egy wellness szálló a pénzünkért megfelelő kiszolgálást ad az szerintem a természetes kategória, inkább a hibákat nézzük s reménykedem, hogy ha hangot adunk nekik akkor a dolgok változhatnak, gyerekbarátoknál egy kicsit szigorúbban értékelve, sok összehasonlítási alappal:

Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 20.600 - 38.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, WIFI-vel
2018.08.25. - 2019.02.19.
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 9.925 - 13.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, Ellátás nélkül., WIFI-vel
2018.08.29. - 2019.02.19.
Regina Villa
5 nap/4 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.08.22. - 2018.08.30.
József Apartman
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Villa Mediterran
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.26. - 2018.12.17.
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 4.750 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.08.26. - 2018.09.08.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 13.410,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitneszterem és szaunavilág használattal, gyermekjátszó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.09.15.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszókuckó használatával, internet elérhetőséggel
2018.08.31. - 2018.09.30.
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.08.28. - 2019.08.18.
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2019.02.28.
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 41.200 - 50.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, WIFI-vel
2018.08.26. - 2019.02.19.

Szállodák Alsópáhok környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Sárvári fürdő napok nyár (min. 3 éj)
Őszi wellness akció (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

AlsópáhokX