Lourdes-i barlang Andocs

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Lourdes-i barlang Andocs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2022. április 27.a párjával járt itt
Amilyen felkent szemem van, itt is levadásztam persze a lehetséges Lourdes-i barlangot, de csak egy sovánka Máriácskát találtam benne, ott szomorkodott az üreg végén egyedül, ártatlanul. Amilyen dús pompa és cicoma jár neki bent a bazilikában, itt olyan elhagyott kis szobrocska a kert végiben. Valahogy közelebb állt a szívemhez mégis, pont ezért.
Lourdes-i barlang Andocs - BelsőLourdes-i barlang Andocs - BelsőLourdes-i barlang Andocs - Belső
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 10 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.