Apát Hotel Étterme Apátistvánfalva

9982 Apátistvánfalva, Fő u. 51.

Apát Hotel Étterme Apátistvánfalva a térképen

Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Apát Hotel Étterme Apátistvánfalva vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. január 28.
Szeretünk kirándulni és szeretünk új helyeket felfedezni a párommal. Egészen véletlenül bukkantunk rá erre az étteremre - egyszer elmentünk mellette, másodszori látogatásunkkor pedig eltévedtünk arrafelé. Terasza kellemesen árnyékolt a fák lomjai által, a tökéletes csend - amit csak a madárcsicsergés "tör meg" - páratlan.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Őrégben barangolva találtunk a helyre. Érdemes volt kis kitérőt tenni és megnézni ezt az éttermet. A falu szélén eldugva található, így cserében a parkolással nincs gond, és a teraszról csodás a panoráma. A hely tiszta, igényes. Felszolgáló nagyon kedves, minden igényt készségesen teljesít, gyerekekkel is kedves.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindnyájan elégedettek voltunk a kiszolgálással, ami gyors és kedves volt. Az ételek finomak voltak egytől-egyig. És ami a hab volt a tortán: a "kerthelyiségből" a csodás kilátás! Az étterembe csak a kártyás fizetés és a mosdó miatt mentünk be, de maximálisan elégedettek voltunk a látvánnyal! Talán csak a végösszeg volt egy picit húzósabb a vártnál, de ennek ellenére máskor is szívesen ennénk itt!

Legnépszerűbb csomagok Apátistvánfalván és környékén
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2022.12.31.
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 24.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.26. - 2022.11.03.
Csinyálóház
Velemér
5 nap/4 éjszaka 12.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2021.11.10.

Szállodák Apátistvánfalva környékén
Hotel Írottkő Apátistvánfalva
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Gotthard Therme Hotel & Conference Apátistvánfalva
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Thermal Hotel Balance  Apátistvánfalva
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
Félpanziós akció (1 éjtől)
Senior hétköznapok

Apát Hotel Étterme ApátistvánfalvaX