CsnéMariann étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg CsnéMariann értékeléseit!

Olvasd el CsnéMariann étterem értékeléseit!

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Első alkalommal Férjemmel kettesben tértünk be ebédelni és nagyon elégedettek voltunk mindennel. A kiszolgálás gyors és kedves volt, az ételek finomak és bőségesek voltak, annyira, hogy nem is bírtam mindent megenni, de készségesen elcsomagolták! 2016-ban már a gyerekekkel együtt szerettünk volna ott ebédelni, de legnagyobb sajnálatunkra teltház volt, ebből is látszik milyen népszerű hely a Vizafogó!
Legyen szerencsénk! -

Fortuna Étterem Dombóvár

Értékelt: 2016. augusztus 20.
Ismét Dombóvár felé mentünk haza a nyaralásból így nem is volt kérdéses, hogy a Fortunában ebédeljünk. A hely nívós kinézetében (mely úgy tűnt ismét megújult néhány részletében) és a kiszolgálásban nem csalódtunk, azonban a Férjem által rendelt flekken egy kicsit rágós volt. :( Az ár-érték arány is kedvező volt, így ha legközelebb erre járunk ismét itt ebédelünk!
Jó választás! -

Berki Vendéglő Körmend

Értékelt: 2016. augusztus 20.
Átutazóban jártunk Körmenden és erre az étteremre esett a választásunk, amit nem bántunk meg. A kiszolgálás kedves, gyors volt, az ételek pedig finomak voltak. A kerthelyiségben ültünk le, ami nagyon szép virágos, barátságos volt. Bőséges volt a kínálat házi szörpökből, valamint a savanyúságot külön pultból lehetett választani.
Csodás környezetben finom étkek! -

Apát Hotel Étterme Apátistvánfalva

Értékelt: 2016. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mindnyájan elégedettek voltunk a kiszolgálással, ami gyors és kedves volt. Az ételek finomak voltak egytől-egyig. És ami a hab volt a tortán: a "kerthelyiségből" a csodás kilátás! Az étterembe csak a kártyás fizetés és a mosdó miatt mentünk be, de maximálisan elégedettek voltunk a látvánnyal! Talán csak a végösszeg volt egy picit húzósabb a vártnál, de ennek ellenére máskor is szívesen ennénk itt!
Egyszerű, de nagyszerű -

Hársfa Fogadó Étterme Ôriszentpéter

Értékelt: 2016. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Bár a pincérnő kissé fáradtnak (mogorvának?) tűnt a kiszolgálással semmi probléma nem volt! Semmi negatívat nem mondhatok az étteremről: az ételt elég gyorsan kihozták, finom volt és nagy adag. Az egy hét nyaralásunk alatt itt fizettünk legkevesebbet az ebédünkért, szóval az ár-érték arány is igen jó volt.
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Első alkalommal ebédelni tértünk be és kedvesen, gyorsan szolgáltak ki bennünket, annak ellenére, hogy sokan voltak az étteremben. Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálással sem volt problémánk, így egy másik alkalommal is visszatértünk a délutáni órákban, amikor csak desszertet fogyasztottunk.
Aki rátalál, visszajár!!! -

Rózsakert Vendéglő Kiskunfélegyháza

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 25.
Bár az étterem másodosztályú, mégis első osztályú kiszolgálásban és étkekben volt részünk! Többször is jártunk már itt, de még nem csalódtunk! Igazán modern környezetben, színvonalas körülmények között ülhettünk asztalhoz. A pincér (aki megérkezésünkkor nyitotta az ajtón nekünk) szívélyes és figyelmes volt, (mindig akkor jött az asztalunkhoz, amikor épp kellett) a kiszolgálás pedig kitűnő volt.
2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az egyik legjobb étterem, ahol eddig jártunk! Igazán hangulatos, western stílusban van berendezve, amit következetesen végig vittek minden apró részleten. A kiszolgálás kedves és gyors volt, az ételek pedig fenségesek! Az időjárás miatt mi nem a kerthelyiségben ültünk le, de onnan (és persze az ablakból is) csodás kilátás nyílik a mellette lévő Sós-tóra.
Betyárosan jó! :) -

Gyöngyösi Betyárcsárda Rezi

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon hangulatos hely, igazi élmény volt ott lenni! Csodálatos fás környezetben, a kerthelyiségben étkezhettünk, melynek egy részét szőlő lugas, más részeit nádtető védte az időjárás viszontagságaitól. Az épület külső falán régi paraszti használati tárgyak voltak elhelyezve, ami igazán hangulatossá tette a helyet.
Útba esik jövet-menet... -

Lóki Csárda Marcali

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nyaralásunk alkalmával tértünk be ide két alkalommal is, de nem bántuk meg! Gyors és kedves kiszolgálásban, finom ételekben és italokban volt részünk (bár mi csak a limonádét kóstoltuk meg, de az nagyon finom volt), valamint jó áron bőséges mennyiségű ételt kaptunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek!