Esztella Cukrászda Ásványráró

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Esztella Cukrászda Ásványráró vélemények

Kiváló 2021. november 3.gyerekekkel járt itt
Átutazóban Ásványrárón fedeztük fel ezt a "cuki" cukrászdát pár éve, azóta visszajáró vendégek vagyunk. Ahogy belépünk, egy rózsaszín világban találjuk magunkat. Nem csak sütik, kürtöskalácsok, ávék, nyalókák, fagyik fogadnak, hanem kedves , fiatalos felszolgálók is.
Esztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - EgyébEsztella Cukrászda Ásványráró - Egyéb