Mália
Országjáró - 43 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Fotói
933 fotó

Mália adatlapja

94Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.12.04
Utoljára itt2022.12.04

Néhány kiemelt értékelés

2022. március 22.a párjával járt itt
Nagyon vártam már, hogy ebben az álomhotelben pihenhessek. De kicsit csalódott voltam, amikor megérkeztünk, teltház volt, nem találtunk parkolót. Bejelentkezéskor jelezték, hogy felújîtas zajlik, a kellemetlenségért italkupont kapunk. A szobánk classik az erdőre néz, tényleg felújításra szorul, mert a rugósmatracon elég kényelmetlen az alvás.
5Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Felhasználó fényképei:
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád -
Még több kép (1 db) >>
Kiváló 2022. április 27.a párjával járt itt
Séta közben fedeztük fel ezt a fagyizót Balatonlelle központjában. Széles választékot, finom fagyit találtunk. Hangulatos nagy teraszán üldögélve, fogyasztottuk el a fagyinkat. Közben jöttek, mentek a vendégek, a kiszolgáló hölgy mindenkihez nagyon kedves volt. Máskor is bemegyünk oda.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Kiváló 2022. április 28.a párjával járt itt
Átutazóban megálltunk Kondoroson a csárdánál, ami a főúttól kicsit beljebb található. Kellemes idő miatt a csárda előtti részen foglaltunk helyet. A pincérek kedves unszolására az ételek elkészültéig, bementünk megnézni a kiállítást. Kedves hölgy fogadott, végig vezetett, sokat mesélt a betyárokról. Nagyon tetszett minden.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros - Kondorosi Csárda Kondoros -
Még több kép (16 db) >>