ez kritikán aluli

McDonald's BábolnaMcDonald's Bábolna a térképen

Szörnyű 2023. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. október 29.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Október 29-én tértünk be. Az étteremben sorok kígyóztak a érintőképernyős kiosk-ok előtt. Sok külföldi is, akik közül mintha páran nem tudták volna használni a felületet.
Valamelyik kiosk-ok pedig eleve nem működtek.
Az étterem egyik munkatársa ott ácsorgott, de esze ágában sem volt segíteni a rendelésben elakadtak nak.
Az MC applikációján keresztül pedig nem lehet rendelni 2023-ban!

Szóval, ez nem gyorsétterem, hanem 1990-es menza.

McDonald's további értékelései

2022.01.03a párjával
Átépítés után olyan lett mint egy üzemi konyha és ipari vágóhíd keveréke. A kávézó rész szörnyű! A kávé papír pohárban kerül felszolgálásra! A régi meghitt kávézó sarok, hangulat oda. Ekkora nívó esést még nem láttam a magyar Mc történetében
2021.08.30családjával
A mosdó használatával kezdtünk. Ez után már nem is lett fogyasztás. A női mosdóban uralkodó bűz és kosz egy út széli wc-hez képest is szörnyű volt. Mondhatni rettenetes. Még ilyen szörnyű wc-t MC Donald's-ban nem tapasztaltam.
2018.03.11a párjával
Azt hiszem, itt már számtalanszor megálltam/tunk. Talán októberben utoljára, de biztos lesz még rá ok. Olyan távolságra van éppen a határtól amikor tankolni kell, WC-re kell menni, bekapni valamit és megmozgatni egy kicsit az elgémberedett lábakat. Nagy, nemzetköz átmenőforgalom, előtted, utánad...
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom