McDonald's Bábolna

étterem, gyorsétterem, szendvicsbár
McDonald's Bábolna
McDonald's BábolnaMcDonald's Bábolna
McDonald's BábolnaMcDonald's Bábolna

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

McDonald's Bábolna vélemények

Szörnyű 2023. október 29.egyedül járt itt
Október 29-én tértünk be. Az étteremben sorok kígyóztak a érintőképernyős kiosk-ok előtt. Sok külföldi is, akik közül mintha páran nem tudták volna használni a felületet. Valamelyik kiosk-ok pedig eleve nem működtek. Az étterem egyik munkatársa ott ácsorgott, de esze ágában sem volt segíteni a rendelésben elakadtak nak.
Szörnyű 2022. január 3.a párjával járt itt
Átépítés után olyan lett mint egy üzemi konyha és ipari vágóhíd keveréke.
A kávézó rész szörnyű! A kávé papír pohárban kerül felszolgálásra!
A régi meghitt kávézó sarok, hangulat oda.
Ekkora nívó esést még nem láttam a magyar Mc történetében
Szörnyű 2021. augusztus 30.családjával járt itt
A mosdó használatával kezdtünk. Ez után már nem is lett fogyasztás. A női mosdóban uralkodó bűz és kosz egy út széli wc-hez képest is szörnyű volt. Mondhatni rettenetes. Még ilyen szörnyű wc-t MC Donald's-ban nem tapasztaltam.
2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Átlagos 2018. március 11.a párjával járt itt
Azt hiszem, itt már számtalanszor megálltam/tunk. Talán októberben utoljára, de biztos lesz még rá ok. Olyan távolságra van éppen a határtól amikor tankolni kell, WC-re kell menni, bekapni valamit és megmozgatni egy kicsit az elgémberedett lábakat. Nagy, nemzetköz átmenőforgalom, előtted, utánad sok nyelven beszélnek.
McDonald's Bábolna - EgyébMcDonald's Bábolna - BelsőMcDonald's Bábolna - Külső kép
Átlagos 2016. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Nem a McDonald's-ot tartom az étkezés csúcsának, egyáltalán nem, s ha van választási lehetőség, általában nem is hozzájuk térek be, de vannak azok az élethelyzetek, amikor igenis jól jön a létezésük számomra.
McDonald's Bábolna - EgyébMcDonald's Bábolna - EgyébMcDonald's Bábolna - EgyébMcDonald's Bábolna - EgyébMcDonald's Bábolna - Étlap/itallapMcDonald's Bábolna - Étlap/itallapMcDonald's Bábolna - Étlap/itallapMcDonald's Bábolna - Étel/italMcDonald's Bábolna - Étel/italMcDonald's Bábolna - Étel/italMcDonald's Bábolna - Étel/italMcDonald's Bábolna - Étel/italMcDonald's Bábolna - Étel/italMcDonald's Bábolna - BelsőMcDonald's Bábolna - Étel/ital
Gyenge 2014. június 24.családjával járt itt
Sokat kellett várni, majd a pénztáros amikor utalvánnyal akartunk fizetni fogta az egyik utalvány és elment vele, hogy megtudja, hogy elfogadja-e az utalványt. Sok másik dolgozót megkérdezett, akik tovább küldték, hogy kit kérdezzen meg. Végül oda jött valaki segíteni neki és elfogadták az utalványokat.