Tóbisztró Bácsalmás
6430 Bácsalmás, Béke u. 30.

Tóbisztró Bácsalmás a térképen

magyar, nemzetközi
házias ételek ...
Gépzene:
nemzetközi slágerek
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, akadálymentes ...
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Tóbisztró Bácsalmás bemutatkozása

Étterem Bácsalmás szélén, tóparton, csendes, szép környezetben.
Októbertől az étterem csak rendezvények lebonyolítását és házhoz szállítást vállal. A helyben fogyasztás áprilisban indul újra.

Tóbisztró Bácsalmás képei

Tóbisztró Bácsalmás vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A feleségemmel Bácsalmáson töltünk néhány napot, ezért meglátogattuk a Tóbisztrót, ahol az osztálytalálkozóját is tartották néhány héttel korábban. A helyről csak pozitív véleményt tudok mondani: a finom ételek és a hideg sör mellett ki kell emelnem a saját készítésű csípős szószaikat!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ezen a gyönyörű helyen tartottuk, a keresztelő utáni mulatságot. Családdal, és barátokkal voltunk,egy 25 fős társaság. Először kezdeném a környezettel. Egy mesében szép kis tóparton található az étterem. Tényleg festői a környezet! Az étterem belső hangulata is , magávalragadó! A személyzet előtt le a kalappal,lesték minden mozdulatunk,kívánságunk,pohár nem maradt üresen.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018. 07. 20. Házasságkötésünk
Gyönyörű környezetben kedves vendég fogaztatás kiváló ételek italok jó kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek . Akár egy vacsora baráti összejövetel keresztelő és nem utolsó sorban esküvő erre mind mindenre tökéletesen alkalmas a Bácsalmási Tóbisztró. Mi is jó érzéssel látogatunk ide .

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben, szuper kaják, jó kiszolgálás! Bátran ajánlom, rendezvényen is voltam, meg egyedül vacsorázni is. A hamburgerek fantasztikusak, és óriási nagyok! :)
A családdal is voltunk ebédelni, tyúkhúslevest és sültes tálat kértünk. Ilyen finom levest még nem ettem, és a sültek is rendben voltak! Nagyok az adagok, nem bírtuk megenni, de elcsomagoltak nekünk mindent.
Válasz az értékelésre - 2018. július 3.
Köszönjük szépen!

3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.07. - 2021.08.07.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 13.626 - 39.787,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.30. - 2021.12.20.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2021.06.17.

Szállodák Bácsalmás környékén
Colosseum Wellness Hotel Bácsalmás
Knáb Panzió Bácsalmás
A Nemesnádudvaron található Knáb Panzió kellemes helyszíne lehet családok és baráti társaságok...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

Tóbisztró BácsalmásX