Cafe Badacsony Badacsony

Cafe Badacsony BadacsonyCafe Badacsony Badacsony

Neptun Badacsony - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Neptun Badacsony
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Cafe Badacsony Badacsony vélemények

Átlagos 2023. július 24.a párjával járt itt
Sajnos gyakran találkozni fiatal felszolgálónőkkel, (remélhetőleg csak) a nyári szezonra. Nem csak nem látszik a szakma szeretete, pedig az nagyon fontos, de gyakran kényszer és valami semmi-közöm-hozzá-utálat érződik. Mint például Badacsonyban, ahova beszaladtunk, bekapni valamit, meg a közelgő eső elől.
Cafe Badacsony Badacsony - EgyébCafe Badacsony Badacsony - EgyébCafe Badacsony Badacsony - EgyébCafe Badacsony Badacsony - EgyébCafe Badacsony Badacsony - EgyébCafe Badacsony Badacsony - Egyéb