Aminda étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Aminda értékeléseit!

Olvasd el Aminda étterem értékeléseit!

Harkány legjobb fagyija -

Ciao-ciao Cukrászda Harkány

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Ha lenne ilyen díj, szerintünk az övék lenne. Ugyanis 30 fokos melegben, ami a harkányi nap alatt még többnek tűnik, az ember fiai, lányai (vagyis: mi) sorra látogatják a kisváros fagyizóit. Ha nem is mindet, de majdnem. Nevezett a városka központjában van, ki sem lehet kerülni. Itt nincs hosszú sorban állás, és villámgyors kiszolgálás. És kedves, mosolygós.
Nem rossz hely, de a sütik elég szikkadtak voltak -

Sissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz

Értékelt: 2020. szeptember 23.
Egyik előnye, hogy közvetlenül a hévizi buszpályaudvar mellett van, így, ha várni kell az autóbuszra (ahogy nekünk is), be lehet ülni sütire, kávéra, fagyira, stb (ahogy mi is tettük). Nem mondom, hogy megbántam, mert végül is kellemes hely, fogyasztás esetén a mosdó használható, de nem szabad sokkal többet elvárni a külső alapján.
Friss sütemények, kedves kiszolgálás, korrekt árak -

Flamingo Cukrászda Rétság

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Egyszerű vidéki cukrászda, rend, tisztaság, kedves felszolgáló, kedvező árak. A fagylalt választék egész jó. Nem volt sok sütemény, átlagos választék, de friss, és egész jól elkészített termékek. Van egy külső, teraszos rész is, vidám színekkel, zöld növényekkel, virágokkal. Kellemes hely, érdemes egy kirándulás alkalmával beülni ide.
A zöld mágia rejtélye -

Green Magic Cafe & Snack Keszthely

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
A sokat sejtető név mögött nem találtunk különlegességeket, sem zöldet, sem mágiát… Viszont a francia palacsinta felkeltette az érdeklődésemet, így én azt rendeltem, a gesztenyés változatból, míg partnerem maradt a rántott-hús-chips-kombónál, ami nagy meglepetéseket nem szokott okozni. A felszolgálás korrekt, az adagok az általános, az ízek az alatt voltak.
Itt kaphatók a legjobb limonádék! -

Kishali Étterem Keszthely

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
A keszthelyi Balaton-parton sétálva már nagyon szomjaztunk, meg fáradtak is voltunk, de a kora-délutáni időben nem találtunk egy megfelelő helyet, ahol csak a szomjunkat olthatjuk, és mást nem fogyasztunk. Szeszes italt nem akartunk, enni még kevésbé… Ténferegtünk a különböző bódék és kerthelyiségek között, aztán találomra bementünk az egyikbe, ahol kevesen voltak.
Túl drága a kényelmes ülőhelyekért -

Parázs Gasztropub Balatongyörök

Értékelt: 2020. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon hivogatóan néz ki, a fonott bútor a párnákkal, lugas, növények, Balaton-part, tökéletes helyszín egy koradélutáni süteményezéshez, hát bementünk. A farmeres csajszi műszempilla-verdesés közben elhadart néhány sajttortát, de amikor rákérdeztem, a hűtőpultban árválkodó két lapos körcikkre, a kollegája segítségével kiderült, hogy csak egyféle sajttorta van.
Értékelt: 2020. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ha az ember kocsival elhagyja a Mátrát, és nincs kedve még a főváros útjain a szmogban és forgalomban cammogni, hanem még egy kicsit élvezni a hegyvidék közelségét, akkor a „régi” 3as utat választja. Ehhez (nálunk) hozzátartozna egy jó cukrászda, sütivel vagy fagyival, kávéval… Ezt találtuk, nehezen, hát betértünk.
Értékelt: 2020. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Esős, hűvös, kora-tavaszi, szeles délután jöttünk be ide, csak azért, hogy megmelegedjünk és ne ázzunk. Olyan ragyogóan tiszta, világos volt itt minden (mi voltunk az egyetlen vendég), hogy restelltünk a sárból, latyakból ide belépni. Nagy kellemes látványt nyújtott a színes környezet a kinti borús szürkeség után.
Értékelt: 2020. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Megérkezésünkkor a szállodába, gyors kicsomagolás után a bárba mentünk, kávézni és élvezni a századfordulói hely hangulatát. A helység valóban kedves, meghitt, jó volt az utazás után itt kikapcsolódni. A kiszolgálás figyelmes, gyors (igaz, rajtunk kívül csak két vendég volt), és a kávé is kifogástalan volt.
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Olvastam, hogy a Lipóti Pékség is egy üzletlánc. Elég sok, főként a Dunántúlon lévő üzletük van, ahol a pékárun kívül, a helytől függően lehet kávét, süteményeket, szendvicset, kávét kapni, beülni, beszélgetni, internetezni. Itt Pápán bőséges volt a választék, finom a kávé és a tea mézzel (de kár, hogy ez nem magyar méz volt), kellemes a hangulat a déli nyüzsgés ellenére.