Remek szállás, pazar kilátással

Oázis a Klastromhoz Wellness Vendégház BadacsonyörsOázis a Klastromhoz Wellness Vendégház Badacsonyörs a térképen

Kiváló 2022. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. május 13.
Igényes, szépen berendezett szállóhely Badacsonyőrsön. A tulajdonos nagyon kedves, szívélyes, kommunikatív ember. Egy hektáron borászkodik, a legfrissebb Olaszrizlingből készült borát volt alkalmam megkóstolni üde, kicsattanó illatú, jó savú reduktív tételnek bizonyult.
A reggeli teához méz és borítékos citromlé volt kitéve, kértem citromot, kaptam azt is. Az ételfelhozatal korrekt, nem kiugró.
A kilátás gyönyörű a teraszról, de a szobákból is. Jómagam a földszinten laktam, az ágyból is kilátás nyílt a Balatonra. Szívesen jönnék még ide.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Oázis a Klastromhoz Wellness Vendégház Badacsonyörs - EgyébOázis a Klastromhoz Wellness Vendégház Badacsonyörs - EgyébOázis a Klastromhoz Wellness Vendégház Badacsonyörs - EgyébOázis a Klastromhoz Wellness Vendégház Badacsonyörs - EgyébOázis a Klastromhoz Wellness Vendégház Badacsonyörs - EgyébOázis a Klastromhoz Wellness Vendégház Badacsonyörs - EgyébOázis a Klastromhoz Wellness Vendégház Badacsonyörs - Egyéb

Oázis a Klastromhoz Wellness Vendégház további értékelései

2017.07.24családjával
Lehet, hogy csak nekünk volt pechünk és a többi szoba tök jó, de júniusban kivettük az "antik" apartmant. Elég szörnyű volt. Eltekintve attól, hogy előre kell fizetni és ezalatt rögtön nyomatékosan kikötik, pénzt vissza nem adnak idő előtti távozás esetén (ami nyomatékosítása mindig gyanús egy...
Hotel Bonvino Badacsony - 4 éjszakás ajánlat
4 éjszakás ajánlat