Fási-kert

Fási-kert környezetismereti tanösvény BagFási-kert környezetismereti tanösvény Bag a térképen

Érdekes 2024. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. február 20.
Az Egres-patak partján lett kialakítva táblákkal, padokkal ez a kicsi, de érdekes tanösvény. Sajnos mikor a barátnőmmel ott jártunk, csak mi voltunk. Hódokat ugyan nem láttunk, de a munkájuk eredményeit jól meg lehetett figyelni és a madarak énekét hallgatni.
Fási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - EgyébFási-kert környezetismereti tanösvény Bag - Egyéb
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok