Medvehagyma étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Medvehagyma értékeléseit!

Olvasd el Medvehagyma étterem értékeléseit!

Medvehagyma értékelései

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Férjemmel és barátainkkal vacsoráztunk e helyen. Finom levest ettünk, kis és nagy adag is kapható belőle. Férjem hatalmas rántott húst kapott, jól volt megsütve. Ketten a leves után a mákkrémes palacsintát választottuk vörösboros szilvával, ami kihagyhatatlan bőséges csemege volt. A többiek halat ettek grill zöldségekkel, hát az Ő ételük is mind elfogyott.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Az oldal alapján választottam a helyet és nagyon jól tettem. Finom leveset és bőséges főételt ettünk a kinti részen. A felszolgálók,kedvesek, udvariasak és ami ritkaság, hogy kutyabarát hely. A négylábú vendégeknek ki van készítve víz és eleség is. Éppen volt is egy szép, fehér kutyus a gazdájával. Ez az eb viselkedni is tudott így nem zavart senkit.
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Még régen egyszer ettem itt egy menüt, így ez a hely jutott eszembe amikor étkezési lehetőséget kerestünk. A menü ilyenkorra már elfogyott, de így is többféle ételből lehetett választani. Tarját ettünk, az egyik mustáros volt, a másik szaftos-paprikás petrezselymes burgonyával és egy görög salátát kértünk még kettőnknek. Percek alatt kaptuk.
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Túrára jöttünk Pázmándra és nem is gondoltuk, hogy fagyizó még nyitva van e kis helyen, mert már majdnem 19 óra volt. Kinn asztal, székek és nyitva tábla így bementünk. Bőven volt választék. Pohárba kértünk néhány gombócot. A helyiség légkondicionált volt, de mi inkább kint fogyasztottuk el. Mindegyik nagyon jó volt, de nekem az áfonya ízlett leginkább, hát ez a gyengém.
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Éjszakai túrára érkeztünk Pázmándra, ezért egy könnyű vacsorára ugrottunk be a helyi étterembe. Kinn is, benn is voltak így leültünk a csapos pult közelében a lócára. Kissé csárda hangulatos hely, kellemes, kedves. Hamar jött is a pincér hölgy tonikot és sört rendeltünk, majd én halat salátával férjem pedig húsételt a végén még kávéztam.
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Kintről csalt be minket a pincér, mert az ottani étlapot böngésztük. Sok pizzájuk van, de mi levest és másodikat akartunk enni. Üres volt az étterem, de megrendelések érkeztek és a sörözőben is voltak. Helyet foglaltunk és húslevest meg halászlevet rendeltünk. Működött az elektromos rovarcsapda, de ettől függetlenül rengeteg légy volt.
Értékelt: 2019. június 30.
Hárman tértünk be egy kis édességre. Barátunk kétféle süteményt evett és nagyon ízlett neki. Mi fagylaltoztunk pohárba kértük és leültünk egy asztalhoz. A mogyorós palacsinta fagylalt egy igazi különlegesség volt! Csavart fagyi is kapható, meg marcipán díszek és óriás dinók. Barátunk vett egyet a rokon kislánynak, ez csak 200 Ft volt.
Értékelt: 2019. június 30.
Úgy 16 óra múlhatott amikor betértünk az étterembe férjemmel és barátunkkal. Csak egy személy iszogatott. Nagy, tágas hely, parkolás az út túloldalán lehetséges. Bőséges választék van az étlapon, de végül sikerült rendelnünk. A májgombóc leves finom volt, ottani készítésű. A második fogást is hamar megkaptuk, Tenkes és Csárda fantázia névre hallgató ízletes ételeket.
Értékelt: 2019. június 30.
Nagyon jó véleményeket olvastam erről az étteremről, így gondoltuk betérünk. A nyitva tartás 0-24-ig volt megjelölve. Oda érve kissé furcsáltuk, hogy egyetlen autó sem volt a parkolóban, de ha már itt voltunk bementünk. Már nem lehetett enni, mert 11-14-ig van az étterem és főként menüre tértek át.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 27.
A Mátrából jövet álltunk meg ma, fagylaltra és kávéra. A helyiség szokás szerint tele volt vendégekkel. AZ Őrség zöld aranya nevű kreáció igazán különleges alkotás lett, de a többi is finom volt. A klasszikus ízek is megtalálhatók, mint vanília, csokoládé, férjemnek ízlettek. Többször voltunk már itt, amikor utunkba esik mindig bejövünk. Ezután is így lesz!