Jókor jó helyen

Belvárosi Pizzéria BajaBelvárosi Pizzéria Baja a térképen

2015. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 22.
Ha az ember igazán éhes, akkor egy szelet frissen sült pizza maga a mennyország, bármilyen is legyen az. Ritka, hogy kifejezetten rosszul készítsenek el egy pizzát, bár ehhez is volt szerencsém, hébe-hóba, de meg tudnám számlálni egy kezemen, hogy hányszor. Miközben közhelyes étel vagy sem, de gyakran – értsd: havonta akár többször is - eszem pizzát azon egyszerű oknál fogva, hogy még a középszerű pizza is finom.
A Belvárosi pizzériában épp ilyen középszerű pizzát adnak, s mivel mi reggeli nélkül indultunk és Bajáig jó három és fél órát utaztunk, úgy vetettük rá magunkat, mint a farkas az áldozatára. A pizza olcsó itt, és nem ráz, adnak szeletet is 300 forintért, ha jól emlékszem mi bologna-i szószosat kértünk. Megeshet, hogy máskor is benézünk.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Belvárosi Pizzéria Baja - Étel/italBelvárosi Pizzéria Baja - Külső képBelvárosi Pizzéria Baja - Étel/ital
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Blum Vendégház & Pince Villány - Napi árak reggelis ellátással