Barátságos, kiss jellegtelen belterű dönerező Baján

Harput Döner BajaHarput Döner Baja a térképen

2015. szeptemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 22.
Baján a Fő tér körül koncentrálódnak a vendéglátóipari egységek no s persze a Fő tértől néhány perc járásnyira levő Petőfi szigeten. A Fő tér körüli utcák egyike az Eötvös utca, ahol van cukrászda, pizzéria, és dönerező, a sarkon bár, mi mind a négyet kipróbáltuk egy füst alatt.
A Harput Döner a Duna Döner-hálózathoz tartozik, melynek a Szegeden működő egységét már meglátogattuk egy ízben. Harput nevet, ha jól néztem az internetes forrásokat, egy régi törökországi erődítményről illetve óvárosról kapta. A kissé jellegtelen beltér nem sokat árul el erről, pedig Harput vára jól mutatna egy szép berámázott képen. A kiszolgálás gyors, udvarias, maga a döner finom, ügyesen rápirítanak még kontaktgrillben az összeállított produkcióra.
Tisztes, jó ízekekkel és korrekt árakkal (egy étkezésre elegendő mennyiségű, szép nagy zsemlés gyros volt 790 ft) találkoztunk itt, ajánljuk másoknak is.
Hangulat:Átlagos
Harput Döner Baja - Étel/italHarput Döner Baja - Külső kép
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok