Duna Wellness Hotel*** étterme Baja

Duna Wellness Hotel*** étterme Baja
Duna Wellness Hotel*** étterme BajaDuna Wellness Hotel*** étterme Baja
Duna Wellness Hotel*** étterme BajaDuna Wellness Hotel*** étterme Baja

Duna Wellness Hotel*** étterme Baja bemutatkozása

Szeretettel köszöntjük Önt a Duna Wellness Hotel éttermében, mely a halászlé fővárosának egyik legszebb részén, a Szentháromság téren, egy több mint 150 éves épületben található.
Konyhánk a hagyományosan magyar ételek házias ízeit képviseli, de megtalálhatók a nemzetközi igényeket is kielégítő és az egészséges táplálkozás követelményeinek megfelelő fogások is.

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Duna Wellness Hotel*** étterme Baja vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Átlagos 2013. április 25.a párjával járt itt
4 napot töltöttem el a hotelben. Az éterem pont felújítás alatt volt. Az ételek minősége ,hagyott némi kivánni valót maga után. A személyzet igyekvő volt. Amikor mi ott voltunk tanulók szolgáltak fel akik a tudásbeli hiányosságait kedvességükkel pótolták. A nyári höség miatt állandóan harcoltunk a legyekkel.
Duna Wellness Hotel*** étterme Baja - EgyébDuna Wellness Hotel*** étterme Baja - Külső kép
Duna Wellness Hotel*** étterme Baja a térképen
6500 BajaSzentháromság tér 6.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
H-Szo
V