frederico étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg frederico értékeléseit!

Olvasd el frederico étterem értékeléseit!

frederico értékelései

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A duna parton található . Hangulatos trendi hely a stretfood egyik fellegvára. Az italokviszonylag drágák de van egy olyan lehetőség hogy hozott anyagból olcsón grillezhetek. Az össze forgatott buszok hangulata jó. Egy kv vagy 1 sörre isteni
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Párommal töltőttünk a vadászházba egy hétvégét mivel itt más étkezési lehetőség ezért tőbbször is itt étkeztünk. Az ételek izletesek voltak . 1. Nap zártkörü rendezvény volt de azérz egy isteni szarvas pöri volt de csak a pincér jóindulatán múlt hogy kaptunk ebédet. 2. Nap az ebédnél du2 óra már a vadételek elfogytak az utólsó szavas sült amiénk volt.
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Pécsi tartózkodásunk alatt ez lett a törzshelyünk. Hangulatos étterem izletes ételekkel figyelmes kiszolgálással. Jó a csapolt sör. . Az adagok megfelelőek. Az ár is barátságos.
Azok a szép béke évek -

Palatinus Étterem Sopron

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
A párommal 4 éjszakát töltöttünk a hotelben es a félpanziós vacsorákat az étteremben fogyasztottuk. Az ételek minőségében semmi különös nem volt . Az étterem hangulata adta a pluszt ami miatt jól éreztük magunkat. Az ételk ízletesek volta a kiszolgállás figyelmes volt.,de ezt minden Danubius szállóba megkapja az embet. A plussz az épület volt.
A magyar Eifel torony -

Kilátó Étterem Pécs

Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az étterem 72 méter magasan a TV Tornyban található . Megközelítéséhez jegyet kel venni a lifthez ( 1100ft /fő) .az ételek finomak voltak a kiszolgállás figyelmes. A panoráma csodálatos és a hangulat kiválló. Az adagok hatalmasak. A gyerek adaggal is jól lakik egy felnöt. Mindrnkinek ajánlom aki valami extremitásra vágyik.
Kiválló halételek -

Halászcsárda Dunaföldvár

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Családi ebéden vettünk rész. Szép környezetben a híd lábánál van az éttetem.kivülröl srmmi különös . Midnyájan harcsa halászlét ettünk a mi prima volt. A másodikoknál a hal ézelek tökéletesek voltak ( fogas filé kárpáti módra,rántott harcsa). A cigány pecsenyével volt egy kis probléma:kicsit rágós volt.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
Párommal nyitásra érkeztünk. A süteményeket még akkor hordták ki. Kedvas fogadtatásba volt részünk. A megrendeléseket a pultnál kell leadni és a felszolgálo hozza ki akik a 19 század végi ruhákban voltak. A hely is e hangulatot árasztja. A süti és a kv jó volt.
A profi felszolgál -

Fiume Hotel Étterme Békéscsaba

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
A nejmmel kőltötuk el kora délutáni ebédünke
A felszolgáló idösebb pincér ( főpincér) a szakma mestere volt. Ilyen profizmussal rég találkoztam. Az ételek jók és bőségesek voltak. Mivel hétvégén voltunk itt igy 15% kedvezmény járt a fogyasztásból.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Március 15 én kora este érkeztünk ide. Kivülről nem tünt a hely nagy számnak de mivel nem volt más nyitva a környéken bementünk. A kilincs lenyomása után ért az első meglepetés egy modern trendi helyre kerültem. A pincér kedvesen fogadott az étlap választékáról felkészült volt tudott segíten a választásban .
2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
Barátainkal jártunk itt. Hangulatos pince helységben van az éterem. Ebédelni mentünk nem sok vendég volt. A pincérek figyelmesek voltak és az ételek kiválasztásában is segítettek. A gesztenye krém leves pikáns és izletes volt. A halfílében sajnos volt szálka de különben az is jó volt. A sörök finomak voltak
. Egy kellemes ebédet költöttünk itt el.