Csalódás

Trattoria Buongiorno Pasta e Pizza BajaTrattoria Buongiorno Pasta e Pizza Baja a térképen

Gyenge 2022. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 17.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Szerettem volna egy jó olaszos pizzát enni, hát nem sikerült. A pizzériának annyi köze van az olaszokhoz, hogy kellemes olasz zene szólt, és ennyi. Amíg a pizzámat sütötték, leültünk a kinti asztalokhoz, ahol szemből láthattam, a kiszolgáló hogyan hajtja a legyeket az ételről, ami végül is nem került kidobásra, hanem felszolgálásra, szerencsére nem nekem. Megérkezett az én pizzám, elhoztuk. A szálláson jött a meglepetés, kicsi, lehelet vékony tésztával. Na sebaj, az íze lehet jó, de nem. Fűszer egy csipetnyi sem, véletlenül sem került rá. Ami kiíráson volt, azokból volt egy kevéske, annyi hogy nem nagyevő nő létemre megettem az egészet. Na persze nem azért mert annyira finom volt. Ár-érték arányban nagyon drága, nagyon nem érte meg.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Gyenge
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel