Kyra56

Kyra56 adatlapja

Regisztráció2015.09.08
Utoljára itt2022.09.29

Kihagyható 2016. január 5.a párjával járt itt
Ha a közelben szeretnénk fürdőhelyre menni, kénytelenek vagyunk ezt a fürdőt választani. A belépő nagyon drága a 2 benti és 1 kinti /nyáron van még 1/ medencéhez képest. Összehasonlításnak pl. a kehidai fürdő 13 medencéje hasonló árban van, ahol ingyenesen lehet használni a parkolót és a nyugágyakat.
Gyenge 2022. szeptember 17.a párjával járt itt
Szerettem volna egy jó olaszos pizzát enni, hát nem sikerült. A pizzériának annyi köze van az olaszokhoz, hogy kellemes olasz zene szólt, és ennyi. Amíg a pizzámat sütötték, leültünk a kinti asztalokhoz, ahol szemből láthattam, a kiszolgáló hogyan hajtja a legyeket az ételről, ami végül is nem került kidobásra, hanem felszolgálásra, szerencsére nem nekem.
Átlagos 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Belépve az étterembe az első benyomás kellemes. A menüt előre megrendeltük, ahhoz képest sokat kellett rá várnunk, pedig a konyha melletti első asztalnál ültünk. Míg az ebédre vártunk, egy légy szórakoztatott bennünket, felváltva hajkurásztuk magunk körül. Látván, hogy már az utánunk érkezők asztalánál volt a felszolgáló, akkor már szóltam neki.