Fôtér Panzió Baja
6500 Baja, Szentháromság tér 8-10.

Fôtér Panzió Baja a térképen

Fôtér Panzió Baja értékelése:

4. helyezett a 22 bajai szállás közül
149. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Fôtér Panzió Baja bemutatkozása

Baja belvárosában, vízparthoz közeli családias hangulatú panzió, igényes, modern kialakítással várja vendégeit. A szobákban tv, hűtőszekrény, klíma és külön fürdőszoba tusolóval, WC-vel. Internet/WiFi-csatlakozás a szobákban díjmentes. Csoportok fogadása max. 30 főig, igény esetén reggelivel.

Fôtér Panzió Baja képei

Fôtér Panzió Baja vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
Bolya TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
2 éjszakát töltöttünk itt. Nagyon kedves, udvarias, közvetlen vendéglátók. Korlátlan kávé,tea fogyasztás, jól felszerelt konyha, hangulatos étkező.
A panzió Baja szívében található, minden könnyen megközelíthető.
Rugalmasak, segítőkészek, otthagyhattuk a csomagjainkat, így nem kellett magunkkal cipelni az esti távozásig. Visszavágyunk.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
A GPS prüszkölt egyet a végén, mert egy lezárt udvarba kellett volna bejutnunk. . . Végül a főtéren parkoltunk, nomen est omen. Ha már tudjuk, hogy hol van a panzió, akkor minden egyszerű - központi hely, minden elérhető. Közel van a Sugó, a piac és a Duna sincs messze. Nincs 0-24 recepció, kulcsot kaptunk, hogy éjszaka is bejuthassunk. Praktikus megoldás.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csak pozitív véleményem van erről a hangulatos, barátságos kis panzióról. Az elhelyezkedése kitűnő, a belváros szívében található, a csodaszép Szentháromság téren. A személyzetre ha lehetne, 5 pont helyett 10-et is adnék, mivel vendégszeretben ez a hely nálam az elsők között van. A recepciós úr nagyon kedves, látszik, hogy neki első a vendég, példát vehetne tőle sok szálláshely üzemeltető.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7.
A város szívében kíváló helyen levő panzió. A személyzettel nics gond. Ellátás nincs, a közeli éttermekben lehet megoldani.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a párommal. Szoba kényelmes, terasz szuper, a kávé és a reggeli finom volt. A recepciós hölgy példamutató! Senkinek nem szóltunk az ottlétünk okáról, de ahogy megtudták, visszatérésünkkor egy üveg pezsgő és üdvözlő lap várt minket az ajtó előtt. Összegezve, imádtuk a helyet! Már nagyon várom, hogy újra elmenjünk!

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 19.
Már a kezdet nem volt valami jó. Sokat kellet várni a recepciósra hogy be tudjunk jutni a szállásra. Illene a a megadott időpontban ott lenni,hogy ne az udvaron várjon a vendég. A szoba szép tiszta de kicsi,a hűtőhöz elég kényelmetlen volt hozzá férni. A kávégép nem működött,szóval nem igazán kaptuk azt ami a leírásban van.

Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3

BajaX