Bolya
Országjáró - 48 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság

Bolya adatlapja

Szeretném az országot megismerni.
Barátommal utazok és előnyben részesítjük a helyi étel specialitásokat ezért nem választunk pizzát. A halat, vadat szeretjük inkább.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2014.06.16
Utoljára itt2022.05.18

Kiváló 2015. május 26.a párjával járt itt
Hétvégén a monostori erődöt látogattuk meg. Vonattal utaztunk így a közelben kerestünk egy hangulatos éttermet. Nagyon jó választás volt a Vasmacska. Udvarias, közvetlen, de nem tolakodó volt a pincér. Nagyon-nagyon finom volt a leves és a fő fogás is. A mennyiséggel is meg voltunk elégedve.
2016. november 6.a párjával járt itt
Véletlen bukkantunk rá erre az étteremre a panelházak között. Tetszett a kockás abroszos,csárdajellegú belső tér. Amikor bementünk egy asztalnál ültek vendégek, pincér nem volt sehol. Egy pár perc várakozás után "előkerült". Egyből megkérdezte, hogy mit hozhat italt. Ezt elég furcsának találtuk.
Felhasználó fényképei:
Kispesti Halásztanya Étterem Budapest -
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom. Egy hétvégét töltöttünk Keszthelyen. Három nap alatt 4x voltunk az étteremben, nagyon finom, házias ételeket ettünk. A pincérek udvariasak, nem tolakodóak, hogy "na választott már". Az étlap változatos. Hétköznap 2 féle menüből is lehet választani 15-óráig.