Kaiser panzió értékelése

Kaiser Panzió BajaKaiser Panzió Baja a térképen

Gyenge 2019. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
2019.08.18-án érkeztünk. Az udvaron volt egy üst szerű edény amiben halászlé főtt. 08-20-án amikor kiköltöztünk még mindig mosatlanul állt az udvaron. A hamutartót 20-án reggel kiürítettem, mert három napig arra sem volt idő.
A reggeli 3 féle szalámi, hideg palacsinta és egy hetes hideg bundás kifli. 19-én reggel 1/2 8 kor még nem volt reggeli, mert a tulajdonos elfelejtett bevásárolni.
Ahhoz képest, hogy minden oldalon 11 óra a kijelentkezés, szóltak, hogy 1/2 10-ig hagyjuk el a szobát.
Ami pozitív, hogy jó az elhelyezkedése, nekünk a szobával semmi bajunk nem volt. Két SZÉP kártyával fizettünk, az első után még fennmaradó 11000 Ft-ra simán bemondta a tulaj az OTP-s ügyintézőnek, hogy 21.000 Ft-ot szeretne levonni, természetesen amikor szóltam, hogy csak 11.000 van, módosított, sőt felszámolták a mélygarázst, ami a Tóth Kálmán utcában nincs is, mellettük legyen szólva ezt a 2000 Ft-ot visszakaptuk.
Személyzet:Átlagos
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:Kiváló

Kaiser Panzió további értékelései

2015.07.09a párjával
Minden szempontból nagyon jó hely! Mi eredetileg a szálloda részben foglaltunk szállást, mivel a főtéren van és nekünk épp ezért felelt meg.Az érkezésünkkor közölték hogy minket a panzióba tettek át.Közöltük hogy mi direkt ezt a szállást foglaltuk le hetekkel ez előtt,és mi erre számítottunk.Na...
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel