Sobri Halászcsárda Panzió Baja
6500 Baja, Március 15. sétány 10.

Sobri Halászcsárda Panzió Baja a térképen

Sobri Halászcsárda Panzió Baja értékelése:

4. helyezett a 22 bajai szállás közül
170. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Sobri Halászcsárda Panzió Baja bemutatkozása

A Sobri Halászcsárda és Panzió Baján a Sugovica partján, a Petőfi-sziget szívében csodálatos természeti környezetben található.
A szobáink a Sugovica folyóra néző erkéllyel biztosítják a pihenést ideérkező vendégeink részére.

Sobri Halászcsárda Panzió Baja képei

Sobri Halászcsárda Panzió Baja vélemények

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Mint, ahogy azt mindenki tudja, Baján nagyon finom a halászlé, és a halászcsárdák közül a Sobri az egyik leghíresebb. A csárda nagyon szép helyen, a Petőfi szigeten a Sugovica közvetlen partján található. A szobák a folyóra néznek, terasz is tartozik hozzájuk. A szoba felszereltsége teljesen megfelelt az igényeinknek, ár érték arányban a szállás nagyon jó.

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétköznap párommal tértünk be ebbe a csárdába. Elhelyezkedése szerintem az egyik legszebb helyen van. Mivel halászcsárdában voltunk, a rántott harcsát kóstóltuk meg ami nagyon sok étteremtől eltérően itt nem pangasius harcsából volt hanem szürkeharcsából. Nagyon bő volt a bor ital ételválaszték. Finom volt minden! Köszönjük

Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kalandos Bortúra hétvége a Villányi Borvidéken (min. 2 éj)

BajaX