Nikaa
Országjáró - 12 városban járt már

Nikaa adatlapja

Szeretek utazni, új helyeket megnézni, illetve ha már ott vagyok a gasztronómiába is belekóstolok.
Párommal vagy családdal utazom, és ha étterembe szeretnék menni, utána nézek mik vannak a környéken, és az értékeléseket is figyelembe veszem választásnál.
Ilyen vagyok
Vegán  •  Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát
Regisztráció2013.05.15
Utoljára itt2023.09.30

2023. szeptember 30.a párjával járt itt
Nagyon szép és tiszta a szállás saját jakuzzival, szaunával felszerelve. A reggelit nagy gonddal állították össze és finom is volt. A honlapon lévő fotókhoz képest a fák már megnőttek, ezért akkora kilátást ne várjon senki cserébe viszont még zártabb, intimebb környezetet kapunk. Érdemes volt kipróbálni.
Felhasználó fényképei:
Treehouses Kapolcs Kapolcs - Treehouses Kapolcs Kapolcs - Treehouses Kapolcs Kapolcs - Treehouses Kapolcs Kapolcs -
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Több wellness hétvégét is eltöltöttünk már a Flamingó Hotelben, mondhatni visszatérő vendégek vagyunk, hiszen elégedettek voltunk az itteni szolgáltatásokkal. Amit kiemelnék az elsősorban a nagy wellness részleg, ahol mindenki megtalálja a neki megfelelőt: élménymedencék, úszómedence, szauna, sókabin, kinek mi tetszik.
Kiváló 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Sokszor térünk be ide ebédelni, és amellett, hogy szerintem kifejezetten házias ízekkel találkozik az ember, nagyon nagy előnye a vasárnapi menü. Csak azon csodálkozom, hogy ugyanaz a tulajdonosa, mint az első helyezett Szalai Vendéglőnek, mégis a 11. helyre került. Szerintem ugyanúgy a top 5-ben lenne a helye, maximális pontszámot kap.