Csak összejött a nagy randi

Ulmer Schachtel BajaUlmer Schachtel Baja a térképen

Kihagyhatatlan 2023. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. február 17.
Ezzel - azt hiszem - tartoztam magamnak. Tudtam, hogy Baján van a legnagyobb Ulmer Schachtel jelenleg az országban, aztán milyen rajongó az, aki el sem megy oda?? Szóval, rajta álltam a pedálon szép napsütésben Bajáig, ott beírtam, hogy Duna utca 33., a navigátor kiöltötte a nyelvét, hogy nincs ilyen, Nem baj, elvitt a környékre. Ott többeket meginterjúvoltam, áá, nem, nincs ilyen. Hajók? Hát ott lent a parton, ott vannak valamik kikötve... ekkor kb. 100-200 méterre álltunk a célponttól. Aztán jött egy ember, kerüljem meg, ott forduljak be, ott lesz az. És ott volt, a lakótelep árnyában. Mondjuk egy intézmény kerítésén belül, de nyitva vannak a kapuk, ez német nemzetiségi gimnázium, kollégium, óvoda is van, szóval sok minden együtt. Látom, mekkora, ott olvadozok, mint zarándok a kegyhelyen, nem tudja senki, ki enged be? Iskola portája. Ember nem ígér semmit, de telefonál. nem veszik fel. Én csüggedten el. Várjon! Felvették! Menjen a hajóhoz, rögtön jönnek! És tényleg, egy lány meg egy férfi, szívélyesen beengednek, nem kérnek érte semmit, örülnek, ha tetszik, a férfi el is ment, a lány mesélni kezdett, én meg mondtam neki, hogy mit tudok idáig, Meghökkent, hogy szinte mindent. Hát, istenem, utánanéztem, ha már rajongó... rendkívül kellemes félórácskát töltöttem ott, felmentünk a fedélzetre, az ajtók megnyíltak, bent egy kisebbfajta előadóterem van, itt tartják az ismertetőt az ulmerekről, meg a svábokról. Olyan szerencsés voltam, hogy a drága lánytól további tippet is kaptam, amit azonnal meg is kerestem Hajóson, szóval, nagyon gyümölcsöző volt az utazás! Az Ulmer meg ott ál az udvari dokkban és várja tovább az érdeklődőket. Hátha adtam egy tippet ezzel valakinek!
Ulmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - Külső képUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - Külső képUlmer Schachtel Baja - Külső képUlmer Schachtel Baja - Külső képUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - EgyébUlmer Schachtel Baja - Egyéb
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak félpanziós ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok