Via Lucis szoborcsoport Bajót

városi Szobor közül
Szobor
Via Lucis szoborcsoport Bajót

Via Lucis szoborcsoport Bajót bemutatkozása

2022. szeptember 14-én adták át, valamint áldották meg a Kossuth-díjas szobrász, Párkányi Raab Péter Via Lucis nevezetű szoborcsoportját. A szobrokat Péliföldszentkereszten az erdei út mentén találhatjátok: a szalézi rendháztól egészen a lourdes-i barlangig.

Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát - Napi árak reggelis ellátással
2024.08.01-ig
Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Via Lucis szoborcsoport Bajót vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. március 6.a párjával járt itt
Az Örömút vagy Fény útja 14 művészien megalkotott, gyönyörű stációból áll. Oldalán viseli a moder kor vívmányát, a QR code-t melynek használata segít az imádkozásban, elmélyülésben és a feltöltődésben. Magyarországon ez az első ilyen, már csak ezért is érdemes felkeresni, de Péliföldszentkereszt tája miatt is.
Via Lucis szoborcsoport Bajót - Egyéb