Csak a sok éjszakára érkezőknek!!!!!!

Bakonyi Kemencésház BakonybélBakonyi Kemencésház Bakonybél a térképen

Szörnyű 2016. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 10.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Augusztus 9-11-ig volt foglalásunk amit még májusban ki is fizettünk.
Idézem az eseményeket!
8-án este csörgött a telefonom,hogy hol vagyunk?,kérdem én hol kellene lennünk?Hát már a szálláson?????8-án???? mondom én majd holnap érkezünk.
Az nem lehetséges hiszen mától van foglalásunk és ha holnap érkezünk akkor csak 1 éjszakát tudunk maradni,mert mások jönnek 5 éjszakára és őket bizony nem fogja lemondani!!!!
Mi az,hogy nem fogja lemondani? hónapok óta lefoglaltam és ki is fizettem a szállást!Igen , de csak 2 éjszakára mások meg 5-re.
De megteszi,hogy keres nekünk egy másik szállást.
Milyen kedves!:-)
Elküldte a szállásról a képeket, ami mint tudjuk fotó alapján nem biztos,hogy korrekten megitélhető.
A férjem irt neki, hogy rendben elfogadjuk,de csak ugyan abban az árban amit mi fizettünk. ÓÓÓÓ hát persze.
Másnap 9-én elindultunk Bakonybélbe, a szállást megtaláltuk, de háááát ez nem az volt amit mi vártunk! Nem a Hiltonban szerettünk volna a Kemencés ház helyett menni, de ide sem!
A Kemencést azért választottuk,mert a fotói alapján megfelelő lett volna,a másikat azért fogadtuk el mert a fotói alapján azt is el tudtuk volna fogadni, de a valóság más volt!
A tulajdonos urat felhivtuk közöltük, nem kérjük a szállást a pénzünk igen vissza! Megigérte és vissza is utalta.
Közben beszéltünk egy jogásszal, aki azt javasolta kérjünk anyagi és nem anyagi kártéritést, mivel a pihenésünk elúszott az úriember hibájából.
Ezt e-mailben megirtam neki, hogy kártéritést kérünk és egyezzünk meg ajánlatot adjon, de azóta csend van.
Mi pedig jogi úton fogjuk érvényesiteni a követelésünket az elúszott nyaralásunk miatt ami "csak 2 éjszakás lett volna",de most ennyi időnk lett volna!!!!

Senkinek nem ajánlom ezt a szállást!
Hotel Bakony Bakonybél - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval