Bakonyi hangulat

Főnix Vendégház BakonybélFőnix Vendégház Bakonybél a térképen

Kiváló 2015. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2015. július 6.
Másodszor foglaltam szállást a Bakonybéli Főnix vendégházban.Hangulatos régi stílusú bakonyi ház több apartmanból áll.Igyekeznek a vendég minden óhaját teljesíteni.Segítőkészség maximális minden tekintetben.Az udvar gondozott,virágos, szép gyep és még szebb kilátás, gyönyörű panoráma látható a kert legfelső részéről.Biztos vagyok benne ,hogy többször is felkeresem,nekem olyan mintha hazamennék.Cseh Tamás második otthona volt életében,indián tábort működtetnek a mai napig.Nagyon szeretem ,gyönyörű a falu.A Pikkoló vendéglő finom friss ételekkel és gyors kiszolgálással várja vendégeit.Az utca végén kis húsbolt található a legfinomabb legfrissebb kolbász ,bacon,sonkák,felvágottak,friss péksüteménnyel.Szép temploma van monostorral,ajándék bolttal,füvészkert,faluház,Pannon csillagda,Vadász múzeum található.A faluvégétől az erdő felé található Szent Gellért püspök gyönyörűen felújított kápolnája kis halas tóval.Kőrishegyi kilátó és a számtalan túraútvonalról nem is szólva.Imádok idejönni és a jó hangulatot nagyban emeli számomra a családias Főnix vendégház!
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Elhelyezkedés:
Főnix Vendégház Bakonybél - Külső képFőnix Vendégház Bakonybél - Medence/kertFőnix Vendégház Bakonybél - Medence/kertFőnix Vendégház Bakonybél - Medence/kertFőnix Vendégház Bakonybél - Medence/kertFőnix Vendégház Bakonybél - Medence/kertFőnix Vendégház Bakonybél - Medence/kertFőnix Vendégház Bakonybél - Medence/kertFőnix Vendégház Bakonybél - KörnyékFőnix Vendégház Bakonybél - Külső képFőnix Vendégház Bakonybél - Medence/kert
Hotel Bakony Bakonybél - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval