Forrás Vendégház Bakonyjákó
8581 Bakonyjákó, Arany János u. 2.

Forrás Vendégház Bakonyjákó a térképen

Wellness csomagok Bakonyjákó városában

Forrás Vendégház Bakonyjákó vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környezet szép, de a vendéglátóval sok nézeteltérés adódott. Sok bosszúságtól megkímélt volna minket, ha idejében tájékoztat a szabályokról, lemondási feltételekről, és a felárakról. Akkor annak tudatában foglaltuk volna le a szállást, vagy inkább keresünk másik helyet (jobban jártunk volna). Nem gondolom, hogy nagy igényeink vannak, de semmi nem ment gördülékenyen.
Válasz az értékelésre - 2018. október 30.
Tisztelt Vendégünk!
Minden vélemény tükröz valamit. Nagyon sajnálom, hogy Ön nem érezte jól magát, kívánom következő utazásainál pozitív élmények érjék. A Facebook oldalamon is megkaptam Öntől már ezt a véleményt, azonban a baráti társaságból más az alábbiakat írta: Gyerekbarát,nyugalmas,tiszta környezet. Az ételek minősége és mennyisége kiváló.
Németh Rita, tulajdonos

2016. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét töltöttünk el a Forrás Vendégházban, aminek a környezete már megérkezéskor megfogott. A fogadtatás kedves volt, a személyzet barátságos. Aminek nagyon örültem, hogy a csapból forrásvíz folyik! Ez a hely kizárólag azoknak ideális akik kirándulásra, pihenésre, feltöltődésre vágynak, konkrét céllal érkeznek, vagy csupán egymásra szeretnének figyelni a világ külső zaja nélkül.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bakonyjákó közepén, nyugodt, csendes környezetben elhelyezkedő rendkívül hangulatos szálláshely. Erdő, patakok, vízesések övezik. Az elhelyezkedéséből adódóan a mobil eszközök nem nagyon működnek, de ez a pihenést inkább csak pozitívan befolyásolja. A szálláshelyen rendkívül figyelmes és előzékeny személyzet tevékenykedik.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Bakony szívében, egy csendes, helyes kis falu végén, egy gyönyörű völgyben található a vendégház. Hatalmas ősfás pihenőpark veszi körül, melyben forrás ered, patak folyik kerti tóba és ahol egy több mint 70 éves Mária-kegyhely, valamint vízimalom-maradványok vannak. Órákig sétáltunk benne és élveztük a nyugalmat.

Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 4.950 - 5.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.28-ig
Edit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.28-ig

Szállodák Bakonyjákó környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BakonyjákóX