csukati étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg csukati értékeléseit!

Olvasd el csukati étterem értékeléseit!

csukati értékelései

Jó ebéd utazás közben -

Véndiófa Étterem Balatonszárszó

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Hírneves hely volt ez régen, fantasztikus volt a hangulata és igen divatos volt. Most a hangulata nagyon-nagyon fáradt. Ugyanaz a 40 éves dekoráció van, az azóta sajnos eléggé lepusztult cserépkályhákkal. Teljesen olyan, mint a Kádár-korszakban, itt megállt az idő. Mindenképpen megérdemelne egy nagy korszerűsítést. Sertés szűzpecsenyét rendeltünk és tócsniban sült csirkemellet.
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A plázák világa idegen tőlem, de ha már ott jártam, gondoltam, megkóstolom az Orange kávéját. Mennyei volt, egy igazi élmény. Megérte beülni. Szép, igényesen megtervezett a berendezés. Udvarias a kiszolgálás. Az viszont zavaró számomra, hogy egy forgalmas folyosón - a főfolyosón - helyezkedik el, így mellettem mindenhol közlekedtek.
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Török gyorsétterem, gazdag választékkal. Az ételek ízletesek, az adagok megfelelőek. Borjúpörköltet ettem, meg voltam elégedve vele. A kiszolgálás udvarias. Zavaró volt viszont, hogy a magánéletüket a vendégek előtt tárgyalták. A tisztasággal sem voltunk megelégedve. Végig a szomszéd asztalon volt az előző, balhés vendég által összeszórt ételmaradék és teríték.
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Jó híre miatt választottuk a halászcsárdát. Az étlapon gazdag volt a választék halételekből. Rántott vizát, és kecsegepörköltet rendeltünk. Ízletes, finom volt mindkettő. A kecsege-adagot (a halat) egy kicsit keveselltük. Az étlapon elszörnyedve láttam, hogy rántott békacomb is van - eszembe jutottak azok a szerencsétlen, láb nélkül visszaengedett kis állatok, melyeket a Worldpress-fotó kiállításon bemutattak.
Csak, ha nincsenek nagy igényeid és bírod a szagokat... -

Szinház Sörpatika Székesfehérvár

2019. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
A színház mellett, egy nagyon "szerény kinézetű" épületben működik. A belső tér hangulata már valamivel jobb. A falon régi térkép, festmények, kacatok, miegymás vegyesen. Télen nagyon hideg az egész hely, nem jó a fűtés. Kiszolgálás csak a pultnál. Italválasztéka jó, de hiányzik mellé valami ennivaló, szendvics amivel nem szolgálnak.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Nagyon jó helyen található: Székesfehérvár történelmi belvárosában, a Bazilika mögött, az Órajáték szomszédságában, a híres Fekvő katona-emlékmű mellett egy hangulatos kicsi terecskén. Kellemes hely, finom sörökkel. Egyaránt jó kint üldögélni nyáron a napernyők árnyékában egy hideg sörrel, és a meghitt belső terekben hideg évszakokban a műkandalló mellett :)
Kiszolgálás, tisztaság rendben.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Görögtálat rendeltem. Semmi sem volt jó benne: a hús kérgesre égett, egy részét ki kellett dobni, mert szétrághatatlan volt, a görögsalátában szinte csak uborka volt, kevés paradicsommal, az olajbogyótartalom kb. két negyed darab(! ), a fetasajt ugyanennyi! Ráadásul a hús és saláta egyaránt íztelen, sótlan volt. Valami joghurtos szószt rádobtak, de az is rossz volt.
Ha éhes vagy és nincs időd -

TRIO Pizza - Nyugati Pályaudvar Budapest

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Ha éhes vagy és nincs időd, akkor kitűnő választás. Jó tésztán átlagosan jó feltét. Választási lehetőség van. A kiszolgálás gyors, futószalagszerű. Hely nemigen van megenni, marad az utcán evés kézből. Amire kitalálták, tehát a gyors éhségcsillapítás, arra tökéletes. Az ára a minőségnek megfelelő, de inkább annál olcsóbb, mert a pizza egészen jó.
2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Csoportos rendezvényen voltam itt. Hetekkel előbb egyeztetve lett, hogy ki mit rendel. A kihozott étel kritikán aluli volt. A hús rágós, íztelen, a rizs sótlan, száraz, a savanyúság rossz. Hihetetlen, hogyan lehet így elrontani ételeket ennyi gyakorlattal. Az ételhez csak palackos vizet, üdítőt lehetett rendelni nem kevés pénzért, vizeskancsót kérni kellett.
2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Kaposvár mellett Kaposfüreden található, ha a főútról letérünk a faluba, rögtön a falu szélén. Családi vállalkozás: étterem és fogadó. Többször voltam már itt, nem csalódtam soha. Nagyon jók a csoportos rendeléseknél. Szép tálakat állítanak össze, frissen sütött húsokból, a megszokott köretekkel. Bőségesek az adagok és minden jóízű.