Fenyves Szálloda & Konferencia-központ Baktalórántháza

58. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Fenyves Szálloda & Konferencia-központ Baktalórántháza vélemények

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2019. áprilisában Húsvétkor jártunk férjemmel a szállodában. 4. éjszakát töltöttünk ott, és nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A szobánk nagyon tágas, modern és kényelmes volt. Félpanziósok voltunk,az ételek ízvilága kitűnő és mennyiségre is bőséges. A wellness részleg szintén elnyerte tetszésünket. A személyzet mind a wellnessben, mind az étteremben, a recepción, kedves és figyelmes!

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Az ország legjobb szállodája szerintünk! Családias hangulat, szép környezet, finom ételek, maximális kiszolgálás

2013. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a szállodában és mindig nagyon meg voltam elégedve az ellátással. Udvarias kiszolgálás, finom ételek és nagyon kellemes környezet jellemzi a helyet. Az utóbbi években a wellness részleg is nagyon szépen kiépült, kellemes kikapcsolódás vár az ide látogatókra. A környéken nincs túl sok látnivaló, ezért inkább azoknak ajánlom, akik nyugodt, pihentető napokra vágynak.

Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatkert belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Baktalórántháza környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Wellness csomag (min. 2 éj)
Állati jó kikapcsolódás Nyíregyházán (min. 2 éj)
Édes kettes csomag (min. 2 éj)

BaktalórántházaX