Fenyves Szálloda & Konferencia-központ Baktalórántháza

58. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Fenyves Szálloda & Konferencia-központ Baktalórántháza vélemények

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2019. áprilisában Húsvétkor jártunk férjemmel a szállodában. 4. éjszakát töltöttünk ott, és nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A szobánk nagyon tágas, modern és kényelmes volt. Félpanziósok voltunk,az ételek ízvilága kitűnő és mennyiségre is bőséges. A wellness részleg szintén elnyerte tetszésünket. A személyzet mind a wellnessben, mind az étteremben, a recepción, kedves és figyelmes!

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Az ország legjobb szállodája szerintünk! Családias hangulat, szép környezet, finom ételek, maximális kiszolgálás

2013. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a szállodában és mindig nagyon meg voltam elégedve az ellátással. Udvarias kiszolgálás, finom ételek és nagyon kellemes környezet jellemzi a helyet. Az utóbbi években a wellness részleg is nagyon szépen kiépült, kellemes kikapcsolódás vár az ide látogatókra. A környéken nincs túl sok látnivaló, ezért inkább azoknak ajánlom, akik nyugodt, pihentető napokra vágynak.

Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 9.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.21.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatfarm és bobpálya belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Baktalórántháza környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Kaland és wellness (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 4 éj)
Nyári csobbanás (min. 2 éj)

BaktalórántházaX