Fenyves Szálloda & Konferencia-központ Baktalórántháza

1. helyezett az 1 baktalórántházai szállás közül
60. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Fenyves Szálloda & Konferencia-központ Baktalórántháza vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2019. áprilisában Húsvétkor jártunk férjemmel a szállodában. 4. éjszakát töltöttünk ott, és nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A szobánk nagyon tágas, modern és kényelmes volt. Félpanziósok voltunk,az ételek ízvilága kitűnő és mennyiségre is bőséges. A wellness részleg szintén elnyerte tetszésünket. A személyzet mind a wellnessben, mind az étteremben, a recepción, kedves és figyelmes!

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Az ország legjobb szállodája szerintünk! Családias hangulat, szép környezet, finom ételek, maximális kiszolgálás

2013. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a szállodában és mindig nagyon meg voltam elégedve az ellátással. Udvarias kiszolgálás, finom ételek és nagyon kellemes környezet jellemzi a helyet. Az utóbbi években a wellness részleg is nagyon szépen kiépült, kellemes kikapcsolódás vár az ide látogatókra. A környéken nincs túl sok látnivaló, ezért inkább azoknak ajánlom, akik nyugodt, pihentető napokra vágynak.

Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Braun Vendégház
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal

Szállodák Baktalórántháza környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Szállás ellátás nélkül
Zemplén tájai (min. 3 éj)
Napi ár reggelis ellátással, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

BaktalórántházaX