Ráczné Ani szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ráczné Ani értékeléseit!

Olvasd el Ráczné Ani szállás értékeléseit!

Ráczné Ani értékelései

Kellemes pihenés esős napok ellenére köszönet Hotel Bellevue -

Hotel Bellevue Esztergom

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
2019. május elején jártam családommal a hotelben, gyermekeimmel, unokáimmal. A hotel szépen berendezett, és nagyon szép a környezet,rá látni a Dunára. Sajnos mi esős napokat fogtunk ki, így nem tudtuk használni a kinti medencét, pedig már fel volt töltve, de a benti wellness rész kárpótolt bennünket. Érkezéskor nagyon kedves recepciós hölgy fogadott ,és a személyzettel is megvoltunk elégedve.
Kellemes Húsvét a Fenyvesben Hotelben Baktalórántházán -

Fenyves Szálloda & Konferencia-központ Baktalórántháza

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2019. áprilisában Húsvétkor jártunk férjemmel a szállodában. 4. éjszakát töltöttünk ott, és nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A szobánk nagyon tágas, modern és kényelmes volt. Félpanziósok voltunk,az ételek ízvilága kitűnő és mennyiségre is bőséges. A wellness részleg szintén elnyerte tetszésünket. A személyzet mind a wellnessben, mind az étteremben, a recepción, kedves és figyelmes!
Kellemes Húsvét az egerszalóki Park Hotelben -

Thermál Park Hotel Egerszalók

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
2018.Húsvétkor jártam itt párommal.A szobánk kényelmes és tiszta volt.A személyzet kedves, figyelmes.A kinti medencék szuperek,napsütéses időt fogtunk ki,így nagyon jólesett a kinti friss levegő.Az ételek finomak voltak, és változatosak.Tervezzük hogy újra visszatérünk.Szívből ajánlom mindenkinek.
Kellemes pihenés a Hotel Aurumban -

Hotel Aurum Hajdúszoboszló

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
2019.februárban jártunk párommal a hotelben.A szoba kényelmes és tiszta volt.Az egész szálloda szép,de kissé túlfűtött.A wellness részleg is megfelelő, főleg a gyógyvize miatt.Az ellátás bőséges, finom és változatos volt.Egyszóval jól éreztük magunkat, és bármikor szívesen visszamennénk!Másoknak is ajánljuk!
Tökéletes pihenés gyönyörű helyen -

Castellum Hotel Hollókő Hollókô

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
2017. decemberében jártunk a szállodában férjemmel és unokákkal. Karácson előtti hétvégén voltunk, mindennel nagyon megvoltunk elégedve. A szálloda gyönyörű és modern, az ellátás kitűnő, a szobánk tágas és kényelmes volt. A wellness részleg szuper,a medencék hőmérséklete kellemes! A személyzet kedves és figyelmes! Mindenkinek csak ajánlani tudom,tervezzük hogy visszatérünk!
Kellemes pihenés Ráckevén -

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
2017. októberben jártunk a hotelben párommal. Dunára néző szobát kaptunk,mely tiszta, kényelmes, és ízlésesen berendezett volt. A szálloda személyzete kedves, figyelmes! A konyha remek, finom változatos ételekkel! 4 éjszakát töltöttünk a szállodában,és nagyon jól éreztük magunkat! Tetszett a csend és nyugalom,igazi pihenés volt számunkra.
Csalódásos nyaralás Berekfürdőn -

Thermál Hotel Szivek Berekfürdô

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2017. augusztusában jártunk a szállodában párommal. A szoba amit kaptunk elavult volt,de az egész hotelre ráférne már egy felújítás. A wellness sem nyerte el túlságosan a tetszésünket mert látszott hogy nem foglalkoznak kellőképpen a tisztán tartásával. A reggeli és a vacsora kínálata szegényes,kevés a választék,de az ételek ízletesek.
Szuper szülinap a Hotel Unicornisban -

Hotel Unicornis Eger

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Férjem születés napját ünnepeltük a szállodában ami tökéletesen sikerült! Teljes ellátással voltunk, az ételek finomak, és a választék is bőséges. A személyzet kedves, a hotel jól felszerelt, kényelmes és dicséretesen tiszta! A központban helyezkedik el, így nagyon közel van a Vár,és egyéb nevezetességek! A wellness részleg tiszta , csak kissé kicsi.
Húsvéti pihenés szuper programokkal -

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 14.
2017. áprilisában,Húsvétkor 3. éjszakát töltöttünk a férjemmel a szállodában. A szobák és a szálloda egyszerűen berendezett, de szépen tisztán tartott. A wellness részlegre már nagyon ráférne egy festéses felújítás, főleg a medencék terén. Ezektől eltekintve nagyon jól éreztük magunkat. Szuper programokat szerveztek pl,bográcsozás délidőben, este élőzene.
Kellemes kikapcsolódás egy modern stílusú Hotelben -

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszôlô

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2017. márciusában jártunk a hotelben férjemmel. A szállodai szoba nagyon szépen berendezett, modern, és kényelmes volt. A személyzet nagyon kedves és illedelmes! Az ételek finomak és változatosak, valamint bőséges a kínálat. A wellness részleg is elnyerte tetszésünket,tiszta, és a víz hőmérséklete is kellemes.