északi: Kupameccs helyett - Corleone Pizza Étterem Balassagyarmat

Kupameccs helyett

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Szomszéd városban lakunk, így közelben játszott volna, kedvenc csapatunk. Havas-jeges pálya miatt elmaradt, de haverom már régóta ki akart próbálni egy helyet. Ez is megszűnt, így itt kötöttünk ki.
Nagyon tágas, modern, tényleg mediterrán-jellegű a hangulat. Akvárium, boxok, szép berendezés. Bárpultnál igen széles az italok választéka. Különböző alapú pizzáké is, nehéz a választás. Somblero gyros-tál lett. Majd' 30 perc volt a várakozás, de nem csak mi vetődtünk ide a pályától. Asztaloknál nem kis pizzákat fogyasztottak, nem egy vendégnek sok is volt. Legközelebb kipróbáljuk.
Táljaink mennyisége igen jó volt, saláta-szósz kiváló, hűs ok, talán a rizs sikerülhetett volna jobban.
Elvileg jövő szerdán pótolják a meccset. Ha tudunk jönni, kipróbáljuk a pizzákat.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni északi felhasználót?    Igen

2660 Balassagyarmat
Rákóczi fejedelem útja 84.

2019. augusztus 14.
Többször jártunk már itt és nem is utoljára. Nem kell várni sokat a rendelésünkre, de keveset sem: nyugodt, megfontolt személyzet. A gyros pitában átlagosnak mondható, a gyros tál és a pizza viszont már jó ár- érték arányú, és a mennyiséggel sincs gond. Széles a választék a pizza, és gyros...