Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali
8243 Balatonakali, Balaton u. 8.

Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali a térképen

Szállások Balatonakali városában
Wellness csomagok Balatonakali városában

Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Jó sok kihagyás után, 13 évvel ezelőtt aludtam újra sátorban. És azóta nem telhet el nyár, hogy kis családommal, ne töltenénk el egy hetet a Balaton part valamelyik kempingjében. A Tüskevár és a vándortáborok hangulatát élhetik át ismét azok, akik a pár éve Magyarországon újra divatba hozott kempingezést választják nyaralásukként.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Egy éjszakás sátras kitérőt tettünk itt a Balaton körtúra teljesítése közben. A sátrazó helyek szépen körülkerítve sövénnyel. Külön kérésünk volt, hogy kéne áram, de nem sikerült olyan helyet adni, ahol közel volt a csatlakozó. Ezért muszáj volt egy üres sátorhelyen tölteni a telókat, powerbankokat. Azt is csak akkor, amikor már biztosak voltunk benne, hogy nem fogják elfoglalni mások.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 21.
Négy éjszakát töltöttünk itt kis családommal hármasban,+ a tengerimalackámmal telepített lakókocsiban. Sajnos full árnyékmentes helyen volt a lakókocsink,ami azt jelenti, hogy kb. 12-13 órától telibe nyomja a nap egészen estig. Megmaradni lehetetlenség benne, amikor megérkeztünk, levegő semmi nem volt. Hozzáteszem, direkt jeleztem, hogy kisállattal érkezünk!

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal, 100 km bringatúra után jöttünk ide sátorral, hogy egy éjszakát eltöltsünk, majd másnap folytassuk utunkat. Maga a kemping átlagos, a személyzet unott, de gondolom egész nap ott voltak és már mentek volna haza, valószínűleg ennek tudható be. Felállítottuk a sátrat, majd mindenki elindult zuhanyozni. Már a bejáratnál észrevettem 2-3 (nem túlzok!

Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, törülköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.06.25.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 16.560,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2020.05.01. - 2020.09.26.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.31.

Szállodák Balatonakali környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

BalatonakaliX