Csúcshely

Beaver Cafe & Bar BalatonalmádiBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi a térképen

Kiváló 2020. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 4.
A Beaver nevű nemrég nyílt csúcskávézóra a Magyar Konyha Balaton-kalauza hívta fel a figyelmem. A helynek az egyik jóakarója teljesen rossz pozíciót adott meg a Google Mapsen, de végül sikerült megtalálni, igaz, véletlenül.
A beltér megnyerő, a pöttöm kis helyet jó ízléssel rendezték be, a kiszolgálás remek, mindig örvendtem, ha olyanokkal beszélgethetek, akik jók a szakmájukban s akik odaadással művelik azt. Márpedig mind a tulajdonosról, mind a pultosról ez bízvást elmondható.
Ittam egy presszót (390), ami kiváló volt, vettem továbbá egy Beer Tailor IPA (990 ft) sört elvitelre. Ettem egy kifogástalan macaront, azt hiszem 390 ft volt az is.
S végre adhatok egy igazi megérdemelt 5 szívecskés sort.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Beaver Cafe & Bar Balatonalmádi - EgyébBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étlap/itallapBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étlap/itallapBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étlap/itallapBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étlap/itallapBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - EgyébBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - BelsőBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étel/italBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Étel/italBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Külső képBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - EgyébBeaver Cafe & Bar Balatonalmádi - Külső kép
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval