Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Városház tér 5.

Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi a térképen

Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi értékelése:

16. helyezett a 49 balatonalmádi étterem közül
294. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

H-CS 08:00-20:00
P-Szo 08:00-22:00
V 09:00-20:00
kávézó - kávéház, koktél bár, jazz bár
hidegkonyha: bruschetta, lounge (meleg) szendvics, toast; Carraro kávé, Demmers tea
magyar, angol

Szállások Balatonalmádi városában
Wellness csomagok Balatonalmádi városában

Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
Szerencsére megtaláltuk Almádi remek hangulatú kávézóját. Isteni finom sütit fogyasztottunk és nagyon finom forrócsokit ittunk. A kerthelyiség hangulata fantasztikus. Ötletesen megkreált tojásfák,szép virágok,igazi húsvéti hangulat. Szerelmeseknek igazi kis elbújós,beszélgetős meghitt hely. Nagyon jól éreztük magunkat! Rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
Sokadszor jövünk már vissza és mindig változatlanul magas a színvonal! Nagyon finomak a sütemények és a kávé is! Siessetek, hogy jusson a sütikből! ;)

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 30.
Ma megtaláltuk Balatonalmádi legjobb kávézóját. Halk, kellemes zene szólt. Narancsos espressot és jegeskávét ittunk,a citromos torta pedig szerelem volt első látásra. A halálos csokitorta (és még sok minden) most sajnos kimaradt, de igyekszünk bepótolni, holnap is megyünk. Vissza fogunk térni a helyre mindenképpen, ugyanis végtelenül tetszett.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 14.
Almádi központjában, a parkoló mellett található ez a kis menedékhely. . Betérve ide magad mögött hagyhatod a zajt és a gondokat: szinte mindig finom, halk lounge vagy jazz válogatás szól, ami lenyugtat, ugyanakkor inspirál és feltölt. Ehhez még megihatsz egy prémium minőségű Carraro kávét vagy a kelet hangulatát megidéző Chai lattét és úgy fogsz kilépni majd az ajtón, hogy bizalommal és életerővel vagy feltöltekezve.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 10.
Egyet kell értenem az előttem szóló hölggyel, nagyon tudom ajánlani a kávézót. A halálos csokitorta valóban halálos, de abszolút jó értelemben (végre nem az a rettenetborzalom vajkrém! ), a forrócsoki nagyon finom, apukám külön kedvence volt a medvehagymás kifli. A mellékhelyiség valami csoda, ilyen tiszta, és minden létező női kütyüvel felszerelt legkisebb helyiséget még nem is láttam.

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 2.
Büszkén állíthatom, hogy ez a kedvenc kávézóm! Életem legfinomabb kávéját ittam itt: pisztáciás espresso, hmm. . . ! Nem beszélve a jegeskávéról és a "halálos" csokitortájukról, ami szerintem nagyon találó elnevezés (nem valami gyenge,kakaós, vajas krémmel készül, hanem rengeteg igazi, tömény étcsokoládéval)!

Legnépszerűbb csomagok Balatonalmádin és környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wolf Kati show műsorral, Aranyosi Péter dumadélutánnal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hasik Hotel
Döbrönte
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.03. - 2021.12.22.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.300 - 33.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.10.09.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.11.25.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
2020.01.08. - 2020.12.31.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonalmádi
Hotel Wellamarin Balatonalmádi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)

Lounge Coffee & Wine Kávéház BalatonalmádiX