Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Városház tér 5.

Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi a térképen

Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi értékelése:

8. helyezett a 42 balatonalmádi étterem közül
286. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

H-CS 08:00-20:00
P-Szo 08:00-22:00
V 09:00-20:00
kávézó - kávéház, koktél bár, jazz bár
hidegkonyha: bruschetta, lounge (meleg) szendvics, toast; Carraro kávé, Demmers tea
magyar, angol

Szállások Balatonalmádi városában
Wellness csomagok Balatonalmádi városában

Lounge Coffee & Wine Kávéház Balatonalmádi vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
Szerencsére megtaláltuk Almádi remek hangulatú kávézóját. Isteni finom sütit fogyasztottunk és nagyon finom forrócsokit ittunk. A kerthelyiség hangulata fantasztikus. Ötletesen megkreált tojásfák,szép virágok,igazi húsvéti hangulat. Szerelmeseknek igazi kis elbújós,beszélgetős meghitt hely. Nagyon jól éreztük magunkat! Rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
Sokadszor jövünk már vissza és mindig változatlanul magas a színvonal! Nagyon finomak a sütemények és a kávé is! Siessetek, hogy jusson a sütikből! ;)

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 30.
Ma megtaláltuk Balatonalmádi legjobb kávézóját. Halk, kellemes zene szólt. Narancsos espressot és jegeskávét ittunk,a citromos torta pedig szerelem volt első látásra. A halálos csokitorta (és még sok minden) most sajnos kimaradt, de igyekszünk bepótolni, holnap is megyünk. Vissza fogunk térni a helyre mindenképpen, ugyanis végtelenül tetszett.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 14.
Almádi központjában, a parkoló mellett található ez a kis menedékhely. . Betérve ide magad mögött hagyhatod a zajt és a gondokat: szinte mindig finom, halk lounge vagy jazz válogatás szól, ami lenyugtat, ugyanakkor inspirál és feltölt. Ehhez még megihatsz egy prémium minőségű Carraro kávét vagy a kelet hangulatát megidéző Chai lattét és úgy fogsz kilépni majd az ajtón, hogy bizalommal és életerővel vagy feltöltekezve.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 10.
Egyet kell értenem az előttem szóló hölggyel, nagyon tudom ajánlani a kávézót. A halálos csokitorta valóban halálos, de abszolút jó értelemben (végre nem az a rettenetborzalom vajkrém! ), a forrócsoki nagyon finom, apukám külön kedvence volt a medvehagymás kifli. A mellékhelyiség valami csoda, ilyen tiszta, és minden létező női kütyüvel felszerelt legkisebb helyiséget még nem is láttam.

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 2.
Büszkén állíthatom, hogy ez a kedvenc kávézóm! Életem legfinomabb kávéját ittam itt: pisztáciás espresso, hmm. . . ! Nem beszélve a jegeskávéról és a "halálos" csokitortájukról, ami szerintem nagyon találó elnevezés (nem valami gyenge,kakaós, vajas krémmel készül, hanem rengeteg igazi, tömény étcsokoládéval)!

Legnépszerűbb csomagok Balatonalmádin és környékén
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 9.975 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.18.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.02.28.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, fürdőbelépővel,szauna ház használattal, lovas kocsikázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 10.360,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
2020.01.07. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 40.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.12.22.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.12. - 2021.03.31.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Hotel Wellamarin Balatonalmádi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Balatonalmádi
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)