Fóki

Fóki adatlapja

Regisztráció2013.03.22
Utoljára itt2014.10.31

Szörnyű 2014. szeptember 22.családjával járt itt
Egy nagyon kellemes hétvége mélypontja volt az az ebéd, amit itt kisebb-nagyobb sikerrel elfogyasztottunk. Mivel sok vendég volt, türelmesen vártunk a rendelésfelvételre, nyilván csúcsidőben nem megy olyan gördülékenyen minden. Lehet ennek volt köszönhető az is, hogy 3 üdítőt fél óra alatt sikerült kihozni.
2013. március 26.barátokkal járt itt
Nagyon egyedi étterem, amerikai ételek és designe jellemzi. A hamburgerek hatalmasak és nagyon finomak, talán még túl sok is egy embernek egy adag belőle. A desszertek nagyon finomak, mi csokoládé szuflét és browniet ettünk, mindkettő isteni volt. A felszolgálók nagyon rendesek, kedvesek és figyelmesek.
Átlagos 2013. március 26.barátokkal járt itt
A szokásos két ünnep közötti baráti összejövetelünket tartottuk itt. Hangulatos étterem, szép berendezéssel, mediterrán hangulattal. Az ételek finomak voltak,de én személy szerint többet vártam volna. A köret nem volt az igazi, az adagok közepesek, az ételek tálalása lehetne fantáziadúsabb is, a desszert viszont nagyon finom volt (mi egyszerű császármorzsát kértünk házi baracklekvárral, stílusos kis bödönben szolgálták fel).