Egzotikus Kert Apartmanház Balatonalmádi

Egzotikus Kert Apartmanház  Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Gólya u. 7.

Egzotikus Kert Apartmanház  Balatonalmádi a térképen

Szállások Balatonalmádi városában
Wellness csomagok Balatonalmádi városában

Egzotikus Kert Apartmanház Balatonalmádi vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Tiszta,különleges,igényes szálláshely.
Csodálatos panorámával és gyönyörű egzotikus kerttel.
Mi a Levendula Apartmanházban szálltunk meg,amely 2 fő számára tökéletes.
Sok helyen jártunk már,de ez a hely nagyon emlékezetes maradt számunkra.
Biztosak vagyunk benne,hogy még visszatérünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Nagyon különleges, igényes és tiszta szálláshely. Mi a Levendula artmanban voltunk, amely 2 fő részére kiváló. Az udvar gyönyörű a rengeteg pálmától és ember magasságú kaktusztól. A dézsafürdőből is csodálatos panoráma tárul elénk, csakúgy mint az udvar több pontjáról és a teraszról is. Elég messze van a Balatonpart gyalog, de mi simán kibírtuk, pedig nem vagyunk éppen edzettek, viszont 50 felettiek.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép kilátás nyílik a szálláshelyről a Balatonra, de ez az összes pozitívum, amit el lehet róla mondani. A szoba mérete borzalmasan kicsi, körülbelül tíz négyzetméter, és ebben a fürdőszoba is benne van! A "konyha" egy beépített szekrényben található. A szoba belamagassága maximum két méter lehet. A bútoko régiek. Ráadásul rendkívül kellemetlen illat terjeng a szobában.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Thermal Panzió Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.12.22.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.500 - 27.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.09.02.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

BalatonalmádiX