Okina

Okina adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Tésztakedvelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2015.06.21
Utoljára itt2023.04.20

2017. december 7.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk a Hotel Panorámában. Kicsit csalódtunk, mert az első látogatásunk alkalmával sokkal tágasabb szobában voltunk elszállásolva, igaz az Balatonra néző szoba volt, de már sajnos nem kaptunk ilyen szobát. Óriási a kontraszt a kettő között. A wellness részlegen minden rendben találtunk, nem volt túlzsúfoltság és jó meleg volt az élménymedence vize.
Felhasználó fényképei:
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök -
Kiváló 2016. június 15.gyerekekkel járt itt
A fogadtatás nagyon kedves volt, Melinda nagyon aranyos hölgy, minden tájékoztatást megadott amire szükségünk volt. A panzióban a berendezés új és igényes. Az elhelyezkedés is tökéletes volt. Egy kellemes sétával minden könnyedén elérhető. Mindenkinek ajánlani tudom, hiszen a Balaton és a belváros, a múzeumok is jól megközelíthetőek.
Felhasználó fényképei:
Melinda Villa Keszthely - Melinda Villa Keszthely - Melinda Villa Keszthely - Melinda Villa Keszthely - Melinda Villa Keszthely -
Kiváló 2017. december 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szobát kaptunk, óriási fürdőszobával. A reggelik finomak voltak, a táj gyönyörű. Éjjel nagyon hűvös volt a levegő, még a júliusi kánikulában is. A klímát nem is használtuk. A teraszról csodás a kilátás a tóra, ahol csónakáztunk is. Rövid sétára van a vízesés, a barlangok, a kisvasút és a játszótér is.
Felhasználó fényképei:
Hotel Tókert Lillafüred - Hotel Tókert Lillafüred - Hotel Tókert Lillafüred - Hotel Tókert Lillafüred -