Patrik Vendégház Balatonalmádi

8220 Balatonalmádi, Zichy M. u. 14.

Patrik Vendégház Balatonalmádi a térképen

Patrik Vendégház Balatonalmádi értékelése:

8. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
270. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Patrik Vendégház Balatonalmádi vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves fogadtatás után jól éreztük magunkat. Három éjszakát töltöttünk itt unokámmal. Elutazás előtti napon megbeszéltük, hogy valamelyik
tulajdonos elvisz minket a vonathoz, mivel a szállás
messze van a vasúttól. Telefonáljam meg, mikor megy a
vonat. Megbeszéltük, hogy három óra előtt jönnek. Mikor odaértünk a házhoz, zárva találtuk.

2012. júliusban járt itt
Értékelt: 2013. március 25. - 5 látogató hasznosnak vélte
Ezen a szálláshelyen szálltunk meg a tavalyi nyaralásunk során. A hely egyetlen hátránya, hogy egy nagyobb sétára található a Balaton parttól (kb. 400-500 m), de ezt leszámítva remek helyszínt biztosított üdülésünknek. A kétszintes ház két apartmanja teljesen el van szeparálva egymástól, a felső emelet lakói zavartalanul feljuthatnak az alsó szinttől leválasztott lépcsőn.

Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék pohár borral és zsíros kenyérrel, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.26-ig

Szállodák Balatonalmádi környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

BalatonalmádiX