bogci88

bogci88 adatlapja

Regisztráció2013.03.17
Utoljára itt2014.05.13

Kiváló 2013. március 25. járt itt
Ezen a szálláshelyen szálltunk meg a tavalyi nyaralásunk során. A hely egyetlen hátránya, hogy egy nagyobb sétára található a Balaton parttól (kb. 400-500 m), de ezt leszámítva remek helyszínt biztosított üdülésünknek. A kétszintes ház két apartmanja teljesen el van szeparálva egymástól, a felső emelet lakói zavartalanul feljuthatnak az alsó szinttől leválasztott lépcsőn.
Kiváló 2013. március 24.gyerekekkel járt itt
A Dzsungelben életemben egyszer jártam ez idáig, de teljesen lenyűgözött a hely által nyújtotta környezet, így rögtön a kedvenc éttermeim közé került. Az izgalmasan berendezett helyszínek valóban azt az érzetet keltik, mintha egy dzsungelben járna az ember, ezt még hanghatásokkal is fokozzák.
2013. április 7.egyedül járt itt
Szerintem a gyorsétkezdék közül a legjobb a Főzelékfaló étellánc. Kedvencem a Bartók Béla úti, tágas hellyel, gyors kiszolgálással. Ha nincs idő főzni, ez az a hely, ahol jókat tudok enni jutányos áron. Bár én a főzelékeket nem nagyon fogyasztom, mégis találok számos kedvemre való ételt.