Gyönyörű kilátás

Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen

2015. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. április 3.
Pozitív: A gyönyörű kilátást élveztem leginkább az ottlétünk alatt. Szerencsére majdnem a legfelső emeleten kaptunk szobát, a Balcsira néző oldalon. Éjjel-nappal lenyűgöző volt a kilátás, ezzel már levettek a lábamról. :D
El lehetett foglalni a szobát már du-n 1-kor és kicsekkolni csak 11-kor kellett, ezt is szupernek találtam.
Közel van mind a vonat, mind a busz-pályaudvarakhoz, minimális sétával a part és a bevásárlóközpont is elérhető, szóval nagyon központi a fekvése.
Az ára is nagyon kedvező, mind a honlapjukon lévő ajánlatok, mind a kuponos oldalakon lévők.
Ami még elnyerte a tetszésünket, az az 5*-os reggeli! A szokásos felhozatal (bundás kenyér, tojás-ételek, sajtok, felvágottak...etc) mellett több extra kedvesség szerepel a palettán: ivóvíz, majonéz, bacon, sültkrumpli, torma, kalács, majonézes saláták, sajtkrém, tejbegríz, tejberizs. Ilyen felhozatallal még sosem találkoztam!
A fittness terem elég jól felszerelt.
Negatív: A szoba szigetelése, sajnos a folyosóról minden behallatszik, az ablakon pedig ömlött be a hideg. Az is igaz, hogy 10 fok alatt volt a hőmérséklet és 55 km/h széllökések voltak. Napos, szép nyári időben nem hiszem, hogy probléma lenne a jó szellőzés. :) A Tv berezonált a basszusra. :D A fürdőszoba felújításra szorul, nem 4*-os szintű.
A vacsi a páromnak ízlett, nekem kis hiányérzetem volt, a reggelihez képest messze elmarad, gyakran fűszereztem az ételeket. Viszont legalább végig volt minden fajta ételből, ha valami elfogyott, folyamatosan pótolták mindkét étkezés végéig.
Ami viszont elég elkeserítő volt, az a wellness. Valaki írta, hogy max. 12 ember fér be a wellness részbe (szaunák, gőzfürdő, jacuzzi, kneipp taposó, merülő medence), én inkább 20-25 embert mondanék, ami sajnos nem elég ennyi emberre, főleg, ha telt ház van. Talán nyáron megfelelő, amikor amúgyis mindenki a parton sütteti a hasát. A pihenő és a medence térben is hűvös volt sajna (fura mód ez az étteremre is jellemző volt). Emellett a pihenő szobában nagy az átjárkálás és a padok fele el van törve, viszont legalább szép a kilátás onnan is. :D
Összességében szerintem megéri egyszer kipróbálni, de inkább nyáron, strand-időben. :)
Személyzet:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - SzobákHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - SzobákHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - KörnyékHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Szobák

Hunguest Hotel Bál Resort további értékelései

2024.04.02a párjával
A liftre minimum 10 percet kellett várni minden egyes alkalommal. A svédasztal minősége sokat romlott a 4 évvel ezlöttihez képest. A levesek hidegek voltak, pl: húsleves . A főételek íztelenek és a vàlaszték is gyenge volt. A rántott hús olyan vékony volt ,hogy nem is látszódott benne a...
2024.03.29gyerekekkel
Elismerésem a vezetőségnek! Kedves, segítőkész személyzet, makulátlan tisztaság, majdnem minden igényt kielégítő wellnes részleg (jó lenne szaunázás után egy hűvös, fekvő nyugágyakkal berendezett helység) és ízletes, választékban gazdag reggeli és vacsora. És amit mindenképpen szeretnék kiemelni,...
2024.03.28gyerekekkel
A pincérek/takarítók nagyon aranyosak voltak. A szobákban(iker szoba) nem volt szappan,a fürdő dohos, penészes volt.A zuhany ajtaján az élvédő feljött és fityegett,kevés szűk szekrény,haj és szőr az egész szobában(1 éves gyerekkel voltunk).Éjjeli lámpák egy része odaragasztva másik fele...

A Hunguest Hotel Bál Resort legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Balatoni csobbanás (min. 3 éj)
Balatoni csobbanás
06.21-08.31.