Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi ★★★★

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi értékelése:

1. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
36. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi képei

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

Kyra TOP szállásértékelő
2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Májusban konferencián voltunk, de régebben nyaraltunk is itt. Sok változás nincs. Az ételek finomak,a pincérek kedvesek. A szoba nem túl nagy. de megfelelő, újszerű ágyneművel. /Az ablak alig zárható/ A fürdőszoba is újszerű, tiszta, én szeretem a kádas megoldást. A Balatonra nem mentünk le, az eléggé nagy, kellemes hőfokú medencében úsztunk, jó a szauna és van egy pici, kb.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ár érték aranyában elmondható nagy csalódás volt, a szoba a parkolóra nézett, a recepció személyzete kritikán aluli, az étkezés nagyon gyenge, főleg a vacsora alig van választék, a wellness részleg kicsi a pezsgőfürdőben alig fér el négy ember. A szobákban a tv nagyon régi nem 4 csillagos szállodához méltó. Nem szívesen ajánlom másoknak ezt a szállodát.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Amivel először elégedett voltam az a személyzet viselkedése, majd a szoba elhelyezkedése és tisztasága. Az étkezésnél a reggeli felül múlta az elvárásomat ,kitűnő volt, a vacsoráról ezt sajnos nem mondhatom. A liftezésnél is akadtak problémák.
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, hatalmas park veszi körül. Az ellátás bőséges, rendkívül ízletes svédasztalos étkeztetés, kiváló kiszolgálás. A személyzet figyelmes, udvarias, nagyon kellemes 2 napot töltöttünk el.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
Erzsébet program keretében töltöttünk el 3 éjszakás csomag keretében,szép napokat ebben a Hotelben. Személyzet nagyon udvarias volt ,3x étkeztünk,ami már majdnem sok is volt! Átmentünk Veszprémbe a királynők városába, a Balaton partján még napozni tudtunk, a welneszt délutánonként élveztük,este hallgattuk az élő zenét.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagos szálloda szobáiban most már a XXI. században alapvető lenne egy LCD tévé, valamint egy normális, korszerű francia ágy. A wellness rész nagyon kevés, nincs meleg vizes medence, nincsenek masszírozó vízsugarak, az úszómedence enyhe szóval nem átlátszó (koszos). Az étel mennyisége megfelelő, a választék bővíthető lenne.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Juliusban voltunk elég drága szálloda nem beszélve a parkolás 1ooo ft/éj. Különben a szoba tiszta volt az étterem remek. A strand nagyon jó
ajánlani nem igen ajánlanám mert elég drága.Személyzet mit mondjak alig találkoztam csak a recepcion ott viszont ki és bejelentkezésnél találkoztam. Nem volt semmi gond igy nincs kit dicsérni.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején nászút gyanántpárommal ezt a hotelt válaszrottuk a negatív kritikák kereszttüzében. A fogadtatás remek volt, aranyos és segìtőkész recepciós. Franciaágyas szoba helyett két különágyas szoba várt minket, de kérésünkre azonnal kicserélték. A szoba kicsi volt ugyan de rendezett. A fürdőszobában fürdőkád volt, a zuhanyfejből ömlött a víz, csere rájukférne.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egyetlen problémája a lift. 4 lift működik a szálloda vendégei számára, és akkor a személyzetet nem is számoltuk. Előfordult, hogy közel 10 percet is vártunk a lejutásra.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem azt kaptuk amit visszaigazolásként leírtak, azaz nem pótágyas szobát. Másnap reklamálásunkra átettek másik szobába, mert a miénk nem volt pótágyazható. Kérdésre a recepciós elmondta, hogy ez előfordulhat. Hát ne forduljon elő............

Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 10.472 - 19.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2019.12.31-ig
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2019.12.31-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.29-ig
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, várbelépőkkel, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hotel Pallone
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.26-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 17.575,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 59.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.20. - 2019.08.18.
Balatonalmádi
5 nap/4 éjszaka 13.160,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2019.12.21-ig

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

BalatonalmádiX