Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi értékelése:

1. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
31. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi képei

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A strand és a strand büféje is nagyon tetszett. Balatonalmádi tiszta, rendezett település.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
A portaszolgálat, és általában a személyzet segítőkész. A lifteknél az időnkénti tumultust kárpótolja a csodálatos kilátás. A szoba kialakítása és tisztasága kifogástalan, ami kicsi szokatlan az alacsonyabb belmagassága, amit talán a klíma kialakítása miatti álmennyezet is befolyásol. Az étkezés tere tágas, kellemes elosztású a kiszolgálás és az ételek szintén kielégítőek.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk. Tisztaságra sem lehet kifogásolnivalónk. Az ételeknél a reggelivel maximálisan elégedettek voltunk, választékos és bőséges. A vacsora egy kicsit egyhangú volt más szállodákhoz képest, kétszer volt gulyásleves marhahússal, banánkrémleves és palóc levesre hajazó gulyásféle. . .

Kyra TOP szállásértékelő
2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Májusban konferencián voltunk, de régebben nyaraltunk is itt. Sok változás nincs. Az ételek finomak,a pincérek kedvesek. A szoba nem túl nagy. de megfelelő, újszerű ágyneművel. /Az ablak alig zárható/ A fürdőszoba is újszerű, tiszta, én szeretem a kádas megoldást. A Balatonra nem mentünk le, az eléggé nagy, kellemes hőfokú medencében úsztunk, jó a szauna és van egy pici, kb.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ár érték aranyában elmondható nagy csalódás volt, a szoba a parkolóra nézett, a recepció személyzete kritikán aluli, az étkezés nagyon gyenge, főleg a vacsora alig van választék, a wellness részleg kicsi a pezsgőfürdőben alig fér el négy ember. A szobákban a tv nagyon régi nem 4 csillagos szállodához méltó. Nem szívesen ajánlom másoknak ezt a szállodát.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Amivel először elégedett voltam az a személyzet viselkedése, majd a szoba elhelyezkedése és tisztasága. Az étkezésnél a reggeli felül múlta az elvárásomat ,kitűnő volt, a vacsoráról ezt sajnos nem mondhatom. A liftezésnél is akadtak problémák.
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, hatalmas park veszi körül. Az ellátás bőséges, rendkívül ízletes svédasztalos étkeztetés, kiváló kiszolgálás. A személyzet figyelmes, udvarias, nagyon kellemes 2 napot töltöttünk el.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
Erzsébet program keretében töltöttünk el 3 éjszakás csomag keretében,szép napokat ebben a Hotelben. Személyzet nagyon udvarias volt ,3x étkeztünk,ami már majdnem sok is volt! Átmentünk Veszprémbe a királynők városába, a Balaton partján még napozni tudtunk, a welneszt délutánonként élveztük,este hallgattuk az élő zenét.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagos szálloda szobáiban most már a XXI. században alapvető lenne egy LCD tévé, valamint egy normális, korszerű francia ágy. A wellness rész nagyon kevés, nincs meleg vizes medence, nincsenek masszírozó vízsugarak, az úszómedence enyhe szóval nem átlátszó (koszos). Az étel mennyisége megfelelő, a választék bővíthető lenne.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Juliusban voltunk elég drága szálloda nem beszélve a parkolás 1ooo ft/éj. Különben a szoba tiszta volt az étterem remek. A strand nagyon jó
ajánlani nem igen ajánlanám mert elég drága.Személyzet mit mondjak alig találkoztam csak a recepcion ott viszont ki és bejelentkezésnél találkoztam. Nem volt semmi gond igy nincs kit dicsérni.

Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.265 - 30.060,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2020.06.28-ig
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2020.11.03-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 10.925 - 12.825,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól:félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg pezsgő bekészítéssel, délutáni teázással, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.10.16. - 2019.10.16.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
4 nap/3 éjszaka 37.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna szeánsz használattal, szilveszteri gálavacsorával, szoba bekészítéssel, élőzenés esttel, Irigy Hónaljmirigy koncerttel, tombolasorsolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 23.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)