Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi értékelése:

1. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
13. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi képei

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Érdekes lehet valakinek amit átéltünk. Férjem és én mindketten influenzások voltunk, gyógyszerekkel, lehet más valaki otthon maradt volna de mi ott voltunk a szobában. Reggelire és vacsorára mentünk az étterembe. Utána a szobába aludtunk és pihentünk ez segített meggyógyulni.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Köszönöm az elhelyezést. Végre sikerült magasan lévő szobát kapni, természet-barátok vagyunk, szeretjük a panorámát és a víz jelenléte mindig fontos az utazásaink során. A korunk miatt az egészségünkre vigyázni kell. Nagyon szeretjük a wellness-részleget, kár volt, hogy néhány vendég illetlenül viselkedett a szaunáknál. Önöknél vendégeskedni igazi pihenés és kikapcsolódás.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
A svédasztalos reggeli és vacsora kitűnő választékával és minőségével mindent igényt kielégítő. A wellness részleg igényes, frissítő és egyúttal kellemes pihenést biztosít. A személyzet minden részlegen kedves és segítőkész.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nagyon kellemes környezet! A szálloda kertből,hídon átsétálva a Balaton partjára, a gyönyörűen gondozott parkba!
Személyzet, pincérek udvariasak. Szívesen mennénk újra, és ajánlom másoknak is!

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Kiválò az elhelyezkedése. A személyzet minden tagja udvarias, kedves, segitőkész, mosolygos. Az étkezés bősėges, változatos. A fogyokùrázok, diétázok is megtalálják a számukra megfelelő étkezést. Még nem tapasztaltam sehol, hogy a 4 féle diétás tejet szolgáljanak fel. (Szòja tej, rizs tej stb.)

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Korábban érkeztünk a szállásra, de nem volt gond elfoglalhattuk a szobát, nagyon kedves volt a személyzet. Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A panoráma szuper! Sajnos a tisztaság nem volt tökéletes, a zuhanytartó el volt törve, a matrac nagyon kényelmetlen volt. 2 éves kisgyermekkel érkeztünk, de a játszó rész szintén piszkos volt a hasznos játék kevés.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
Remek a szálloda elhelyezkedése. Nagyon kedves a személyzet. Nagyon finomakat ettünk. A szobák tiszták voltak, egy kicsit retro. /Tv, szőnyeg,/a fűtés zúg :( De ez minket nem zavart. Fantasztikus volt a kilátás a szobából. Az uszoda nekünk megfelelt, de a wellness részleg bővítésre és fejlesztésre szorul, viszont a pihenő szoba kiváló volt. A 12.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az étkezéseknél mindig figyeltek arra, hogy folyamatos legyen a választék. Az ételek finomak voltak. A szobák tiszták és kényelmesek. Az ellátáson felül fogyasztott italok árai számomra magasak voltak. A Wifi nem igazán működött, szükség lenne a fejlesztésére, mivel a hotel hirdetéseiben szerepel a vezeték nélküli internet kapcsolat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, az ételek kifogástalanok voltak. A szobánk Tihany felé nézett, s körbeláttuk a Balatont. Sokkal szebb volt, mint amire számítottam. Voltam már párszor ebben a szállodában, de még ilyen csodálatosan szép szobában eddig nem lehettem. Remélem, még máskor is lesz lehetőségem ott lenni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Nagyon kedves személyzet,gálavacsora nagyon jól megszervezve,tetszett az esti éllozene,welneszrészlegtol kicsit tobbet vártunk,de ígyis megfelelo volt,Koszonnyuk nagyon joĺ éreztuk magunkat

Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
AAA Apartman Balatonfüred
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
1-2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, disznótoros napon való részvétellel, élőzenés disznótoros vacsorával, ajándék kóstoló-csomaggal, sportos programokkal
2021.01.15. - 2021.12.12.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 26.338,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.
Malom-tó Vendégház
Tapolca

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

BalatonalmádiX