Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi értékelése:

1. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
14. helyezett Balatonon - 1138 szállás közül

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi képei

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Érdekes lehet valakinek amit átéltünk. Férjem és én mindketten influenzások voltunk, gyógyszerekkel, lehet más valaki otthon maradt volna de mi ott voltunk a szobában. Reggelire és vacsorára mentünk az étterembe. Utána a szobába aludtunk és pihentünk ez segített meggyógyulni.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Köszönöm az elhelyezést. Végre sikerült magasan lévő szobát kapni, természet-barátok vagyunk, szeretjük a panorámát és a víz jelenléte mindig fontos az utazásaink során. A korunk miatt az egészségünkre vigyázni kell. Nagyon szeretjük a wellness-részleget, kár volt, hogy néhány vendég illetlenül viselkedett a szaunáknál. Önöknél vendégeskedni igazi pihenés és kikapcsolódás.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
A svédasztalos reggeli és vacsora kitűnő választékával és minőségével mindent igényt kielégítő. A wellness részleg igényes, frissítő és egyúttal kellemes pihenést biztosít. A személyzet minden részlegen kedves és segítőkész.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nagyon kellemes környezet! A szálloda kertből,hídon átsétálva a Balaton partjára, a gyönyörűen gondozott parkba!
Személyzet, pincérek udvariasak. Szívesen mennénk újra, és ajánlom másoknak is!

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Kiválò az elhelyezkedése. A személyzet minden tagja udvarias, kedves, segitőkész, mosolygos. Az étkezés bősėges, változatos. A fogyokùrázok, diétázok is megtalálják a számukra megfelelő étkezést. Még nem tapasztaltam sehol, hogy a 4 féle diétás tejet szolgáljanak fel. (Szòja tej, rizs tej stb.)

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Korábban érkeztünk a szállásra, de nem volt gond elfoglalhattuk a szobát, nagyon kedves volt a személyzet. Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A panoráma szuper! Sajnos a tisztaság nem volt tökéletes, a zuhanytartó el volt törve, a matrac nagyon kényelmetlen volt. 2 éves kisgyermekkel érkeztünk, de a játszó rész szintén piszkos volt a hasznos játék kevés.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
Remek a szálloda elhelyezkedése. Nagyon kedves a személyzet. Nagyon finomakat ettünk. A szobák tiszták voltak, egy kicsit retro. /Tv, szőnyeg,/a fűtés zúg :( De ez minket nem zavart. Fantasztikus volt a kilátás a szobából. Az uszoda nekünk megfelelt, de a wellness részleg bővítésre és fejlesztésre szorul, viszont a pihenő szoba kiváló volt. A 12.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az étkezéseknél mindig figyeltek arra, hogy folyamatos legyen a választék. Az ételek finomak voltak. A szobák tiszták és kényelmesek. Az ellátáson felül fogyasztott italok árai számomra magasak voltak. A Wifi nem igazán működött, szükség lenne a fejlesztésére, mivel a hotel hirdetéseiben szerepel a vezeték nélküli internet kapcsolat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, az ételek kifogástalanok voltak. A szobánk Tihany felé nézett, s körbeláttuk a Balatont. Sokkal szebb volt, mint amire számítottam. Voltam már párszor ebben a szállodában, de még ilyen csodálatosan szép szobában eddig nem lehettem. Remélem, még máskor is lesz lehetőségem ott lenni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Nagyon kedves személyzet,gálavacsora nagyon jól megszervezve,tetszett az esti éllozene,welneszrészlegtol kicsit tobbet vártunk,de ígyis megfelelo volt,Koszonnyuk nagyon joĺ éreztuk magunkat

Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal,játszószoba használattal
2021.07.01. - 2021.08.26.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 73.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 30.188,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.06.17-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
Érvényes: 2022.01.05-ig
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.692,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.07. - 2021.08.31.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
4 nap/3 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szauna használattal, fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, gyermekjátszótér használattal, változatos programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Gold Haus Panzió
Érvényes: 2021.12.29-ig
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Balatonalmádi környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Holiday Hotel Csopak Csopak
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

BalatonalmádiX