Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi értékelése:

1. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
40. helyezett Balatonon - 1123 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi képei

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Érdekes lehet valakinek amit átéltünk. Férjem és én mindketten influenzások voltunk, gyógyszerekkel, lehet más valaki otthon maradt volna de mi ott voltunk a szobában. Reggelire és vacsorára mentünk az étterembe. Utána a szobába aludtunk és pihentünk ez segített meggyógyulni.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Köszönöm az elhelyezést. Végre sikerült magasan lévő szobát kapni, természet-barátok vagyunk, szeretjük a panorámát és a víz jelenléte mindig fontos az utazásaink során. A korunk miatt az egészségünkre vigyázni kell. Nagyon szeretjük a wellness-részleget, kár volt, hogy néhány vendég illetlenül viselkedett a szaunáknál. Önöknél vendégeskedni igazi pihenés és kikapcsolódás.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
A svédasztalos reggeli és vacsora kitűnő választékával és minőségével mindent igényt kielégítő. A wellness részleg igényes, frissítő és egyúttal kellemes pihenést biztosít. A személyzet minden részlegen kedves és segítőkész.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nagyon kellemes környezet! A szálloda kertből,hídon átsétálva a Balaton partjára, a gyönyörűen gondozott parkba!
Személyzet, pincérek udvariasak. Szívesen mennénk újra, és ajánlom másoknak is!

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Kiválò az elhelyezkedése. A személyzet minden tagja udvarias, kedves, segitőkész, mosolygos. Az étkezés bősėges, változatos. A fogyokùrázok, diétázok is megtalálják a számukra megfelelő étkezést. Még nem tapasztaltam sehol, hogy a 4 féle diétás tejet szolgáljanak fel. (Szòja tej, rizs tej stb.)

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Korábban érkeztünk a szállásra, de nem volt gond elfoglalhattuk a szobát, nagyon kedves volt a személyzet. Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A panoráma szuper! Sajnos a tisztaság nem volt tökéletes, a zuhanytartó el volt törve, a matrac nagyon kényelmetlen volt. 2 éves kisgyermekkel érkeztünk, de a játszó rész szintén piszkos volt a hasznos játék kevés.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
Remek a szálloda elhelyezkedése. Nagyon kedves a személyzet. Nagyon finomakat ettünk. A szobák tiszták voltak, egy kicsit retro. /Tv, szőnyeg,/a fűtés zúg :( De ez minket nem zavart. Fantasztikus volt a kilátás a szobából. Az uszoda nekünk megfelelt, de a wellness részleg bővítésre és fejlesztésre szorul, viszont a pihenő szoba kiváló volt. A 12.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az étkezéseknél mindig figyeltek arra, hogy folyamatos legyen a választék. Az ételek finomak voltak. A szobák tiszták és kényelmesek. Az ellátáson felül fogyasztott italok árai számomra magasak voltak. A Wifi nem igazán működött, szükség lenne a fejlesztésére, mivel a hotel hirdetéseiben szerepel a vezeték nélküli internet kapcsolat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, az ételek kifogástalanok voltak. A szobánk Tihany felé nézett, s körbeláttuk a Balatont. Sokkal szebb volt, mint amire számítottam. Voltam már párszor ebben a szállodában, de még ilyen csodálatosan szép szobában eddig nem lehettem. Remélem, még máskor is lesz lehetőségem ott lenni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Nagyon kedves személyzet,gálavacsora nagyon jól megszervezve,tetszett az esti éllozene,welneszrészlegtol kicsit tobbet vártunk,de ígyis megfelelo volt,Koszonnyuk nagyon joĺ éreztuk magunkat

Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
6 nap/5 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 38.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.22-ig
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.961 - 37.914,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.12.29-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
8 nap/7 éjszaka 62.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal és animációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.05-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 9.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.09-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.17-ig

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)

BalatonalmádiX