Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi értékelése:

1. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
37. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi képei

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Érdekes lehet valakinek amit átéltünk. Férjem és én mindketten influenzások voltunk, gyógyszerekkel, lehet más valaki otthon maradt volna de mi ott voltunk a szobában. Reggelire és vacsorára mentünk az étterembe. Utána a szobába aludtunk és pihentünk ez segített meggyógyulni.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Köszönöm az elhelyezést. Végre sikerült magasan lévő szobát kapni, természet-barátok vagyunk, szeretjük a panorámát és a víz jelenléte mindig fontos az utazásaink során. A korunk miatt az egészségünkre vigyázni kell. Nagyon szeretjük a wellness-részleget, kár volt, hogy néhány vendég illetlenül viselkedett a szaunáknál. Önöknél vendégeskedni igazi pihenés és kikapcsolódás.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
A svédasztalos reggeli és vacsora kitűnő választékával és minőségével mindent igényt kielégítő. A wellness részleg igényes, frissítő és egyúttal kellemes pihenést biztosít. A személyzet minden részlegen kedves és segítőkész.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nagyon kellemes környezet! A szálloda kertből,hídon átsétálva a Balaton partjára, a gyönyörűen gondozott parkba!
Személyzet, pincérek udvariasak. Szívesen mennénk újra, és ajánlom másoknak is!

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Kiválò az elhelyezkedése. A személyzet minden tagja udvarias, kedves, segitőkész, mosolygos. Az étkezés bősėges, változatos. A fogyokùrázok, diétázok is megtalálják a számukra megfelelő étkezést. Még nem tapasztaltam sehol, hogy a 4 féle diétás tejet szolgáljanak fel. (Szòja tej, rizs tej stb.)

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Korábban érkeztünk a szállásra, de nem volt gond elfoglalhattuk a szobát, nagyon kedves volt a személyzet. Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A panoráma szuper! Sajnos a tisztaság nem volt tökéletes, a zuhanytartó el volt törve, a matrac nagyon kényelmetlen volt. 2 éves kisgyermekkel érkeztünk, de a játszó rész szintén piszkos volt a hasznos játék kevés.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
Remek a szálloda elhelyezkedése. Nagyon kedves a személyzet. Nagyon finomakat ettünk. A szobák tiszták voltak, egy kicsit retro. /Tv, szőnyeg,/a fűtés zúg :( De ez minket nem zavart. Fantasztikus volt a kilátás a szobából. Az uszoda nekünk megfelelt, de a wellness részleg bővítésre és fejlesztésre szorul, viszont a pihenő szoba kiváló volt. A 12.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az étkezéseknél mindig figyeltek arra, hogy folyamatos legyen a választék. Az ételek finomak voltak. A szobák tiszták és kényelmesek. Az ellátáson felül fogyasztott italok árai számomra magasak voltak. A Wifi nem igazán működött, szükség lenne a fejlesztésére, mivel a hotel hirdetéseiben szerepel a vezeték nélküli internet kapcsolat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, az ételek kifogástalanok voltak. A szobánk Tihany felé nézett, s körbeláttuk a Balatont. Sokkal szebb volt, mint amire számítottam. Voltam már párszor ebben a szállodában, de még ilyen csodálatosan szép szobában eddig nem lehettem. Remélem, még máskor is lesz lehetőségem ott lenni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Nagyon kedves személyzet,gálavacsora nagyon jól megszervezve,tetszett az esti éllozene,welneszrészlegtol kicsit tobbet vártunk,de ígyis megfelelo volt,Koszonnyuk nagyon joĺ éreztuk magunkat

Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 17.668 - 36.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 15.445 - 36.280,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.27. - 2020.07.04.
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 16.555,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Thermal Panzió Igal
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 13.455,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.16. - 2020.12.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.117 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.02-ig
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 6.417,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2020.06.17. - 2020.08.23.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal

Szállodák Balatonalmádi környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)
Szilveszter

BalatonalmádiX