bollar: 4 nap öt éj kánikulában - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

4 nap öt éj kánikulában

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk. Tisztaságra sem lehet kifogásolnivalónk.
Az ételeknél a reggelivel maximálisan elégedettek voltunk, választékos és bőséges. A vacsora egy kicsit egyhangú volt más szállodákhoz képest, kétszer volt gulyásleves marhahússal, banánkrémleves és palóc levesre hajazó gulyásféle...(a megnevezése most nem jut eszembe, de ugyanúgy gulyásleves ízvilág), ezenkívül brokkoli és hagymakrémleves.
Sokféle tengeri hal étel...mely kapormártásban vagy épp citromosan párolva, vagy rántva...marhahús is sokszor volt...különféleképpen elkészítve. Nekem se a marhahús se a hal nem a kedvencem sajnos.
A konditerem a wellness szuper volt, a klíma külön térítés nélkül elérhető.
Ami nem volt kellemes tapasztalat...az ágyak...a 60 kg-om alatt úgy besüppedt, hogy ilyet még nem láttam, de a lányom 30 kg-ja alatt is rendkívül kényelmetlen volt...pihenni így nehezen tudtunk. Szóltunk a recepción, két takarítónő hozott vékony anyag matrachuzatot ami nem segített volna...így aztán a másik szobában kaptunk az ágyra egy plusz matracot; én átköltöztem a szobai ágyról a pótágyra, mert az kényelmesebb volt...a lányom alá meg tettünk egy halom törölközőt, ágytakarót, így valamivel jobb lett. Amíg a matracokat nem cserélik le mi biztosan nem megyünk vissza. :-(

Ennyire tetszett: Átlagos
Kényelem (szoba): Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni bollar felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi
Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

2019. augusztus 1.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A strand és a strand büféje is nagyon tetszett. Balatonalmádi tiszta, rendezett település.

2019. június 24.
A portaszolgálat, és általában a személyzet segítőkész. A lifteknél az időnkénti tumultust kárpótolja a csodálatos kilátás. A szoba kialakítása és tisztasága kifogástalan, ami kicsi szokatlan az alacsonyabb belmagassága, amit talán a klíma kialakítása miatti álmennyezet is befolyásol. Az étkezés...

2019. május 22.
Májusban konferencián voltunk, de régebben nyaraltunk is itt. Sok változás nincs. Az ételek finomak,a pincérek kedvesek. A szoba nem túl nagy. de megfelelő, újszerű ágyneművel./Az ablak alig zárható/ A fürdőszoba is újszerű, tiszta, én szeretem a kádas megoldást. A Balatonra nem mentünk le, az...

Hunguest Hotel Bál Resort, Balatonalmádi kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 8.712 - 40.758,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2018-08-22 - 2020-06-28
 - 2 éjszakás ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 30.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2018-02-26 - 2020-10-24
 - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 31.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02