Emil Tamás: Egy zenés hétvége a Hotel Bál Resortban. - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Egy zenés hétvége a Hotel Bál Resortban.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
A portaszolgálat, és általában a személyzet segítőkész. A lifteknél az időnkénti tumultust kárpótolja a csodálatos kilátás. A szoba kialakítása és tisztasága kifogástalan, ami kicsi szokatlan az alacsonyabb belmagassága, amit talán a klíma kialakítása miatti álmennyezet is befolyásol. Az étkezés tere tágas, kellemes elosztású a kiszolgálás és az ételek szintén kielégítőek. A szálloda strandja védett, kiszolgáló egységei és a füvesítése biztosítja a kellemes strandolást. A vízbe jutást két lépcső is biztosítja. Végül, de nem utolsó sorban szórakozásban sem volt hiány, egyik este Delhusa Gjon, míg a másikon a Fekete lakkcipÖk (Komár László emlékzenekar) gondoskodott a jókedvről.
Összességében jól éreztük magunkat , mindenkinek - korosztálytól függetlenül - szívesen ajánlom!

Szeretnéd követni Emil Tamás felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi
Bajcsy-Zsilinszky u. 14.

2019. augusztus 1.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A strand és a strand büféje is nagyon tetszett. Balatonalmádi tiszta, rendezett település.

2019. június 17.
A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk. Tisztaságra sem lehet kifogásolnivalónk. Az ételeknél a reggelivel maximálisan elégedettek voltunk, választékos és bőséges. A vacsora egy kicsit egyhangú volt más szállodákhoz képest, kétszer volt gulyásleves marhahússal, banánkrémleves és palóc...

2019. május 22.
Májusban konferencián voltunk, de régebben nyaraltunk is itt. Sok változás nincs. Az ételek finomak,a pincérek kedvesek. A szoba nem túl nagy. de megfelelő, újszerű ágyneművel./Az ablak alig zárható/ A fürdőszoba is újszerű, tiszta, én szeretem a kádas megoldást. A Balatonra nem mentünk le, az...

Hunguest Hotel Bál Resort, Balatonalmádi kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 8.712 - 40.758,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2018-08-22 - 2020-06-28
 - 2 éjszakás ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 30.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2018-02-26 - 2020-10-24
 - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 31.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02