Átlagos
2013. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2013. november 20.Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Ramada korántsem éri el a 4*-os színvonalat! Azért volt jó tapasztalat is, melyről először írok: gyönyörű kilátás (ebben szerencsések voltunk); a takarító- és wellness-részleg személyzete kedves és segítőkész; az animátor és a főszakács tökéletes választás a HR részéről!!! DE! Most jön a döbbenetes negatív tapasztalat: svédasztalos étkezések alatt a koszos tányérokat/evőeszközöket nekünk kellett másik használaton kívüli asztalra áttenni. Ha zárás előtt egy órával mentünk enni, akkor leszedetlen asztalok tömkelege fogadott bennünket. A helyzet átmenetileg, sajnos csak átmenetileg változott miután egy vendég hangot adott a felháborodásának, és azonnal elhagyta a szállodát. Az eredmény: megjelentek minden bizonnyal felsőbb vezetők, akik irányították a pincéreket, pincérlányt, és minden úgy zajlott, ahogy annak alapjáraton kellett volna. A legutolsó nap ismét kezdődött elölről az egész! :(
Továbbá nem vártuk el, hogy minden nap nagytakarítást végezzenek, de legalább amikor megérkeztünk, akkor lehettek volna vízkő-mentesek a csaptelepek; illetve egy csavarral kellett volna csak meghúzni a lógó éjjeli lámpákat, koszos asztalláb, stb..
A kissé leamortizálódott szaunarészlegen (ahol szintén lógtak a finn szaunában az izzót eltakaró íves falapok, amit én megigazítottam :) ) nem volt rossz, bár a félhomályban kissé koszosnak tűnt.
A Ramada lényegesen több mint 300 fő befogadására képes. Ennek ellenére a wellness-részlegen egyetlen egy 6 személyes pezsgőfürdőkád várja a vendégeket.
Kedves Ismeretlen Pihenni Vágyók! Ez nem jakuzzi, ez egy szimpla pezsgőfürdőkád!!!!
Ami pedig a ráadás: ugyan jó illatúak és tiszták voltak a Ramada-s fürdőköpenyek, de egy napot kellett várnunk, mire kaptunk, mivel elfogyott!?!?!? Miért fogyott el, nem számítottak rá, hogy vendégek fognak megszállni és esetleg fürdőköpenyt kérni?? Ráadásul mindkettőnké szakadt volt (leszakadva az ővbújtató, a zseb, a széle)! Nem különbül jártunk a szaunázáshoz kért törölközőkkel: szakadtak nagy lukakkal!
Összességében: jártunk már 3*,4* és 5*-os szállodában is. Ha mérlegelünk, akkor nagy jóindulattal a Ramada 3*-osnak felel meg, de semmiképp 4*-osnak!!!
Megnyitáskor minden bizonnyal egy színvonalas szálloda lehetett, melyet mára számos vendégtársunk a "szocreál" kifejezéssel azonosított!
Itt soha többet nem szállunk meg!!!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Hunguest Hotel Bál Resort további értékelései
2026.06.26a párjával
Kiváló
![]()
Fantasztikus pihenés, csodás személyzet és pazar kilátás! (5/5 csillag) Nagyon jól éreztük magunkat a Hunguest Hotel Bálban! A recepciósok felkészültek és rendkívül segítőkészek. A szoba és a fürdőszoba maximálisan megfelelt az elvárásainknak: makulátlan tisztaság és teljes kényelem fogadott...
2026.05.06a párjával
Jó
![]()
Amire 5 csillagot adtam, az minden kiváló volt. Nekünk időseknek (autó nélkül) fárasztó volt a dombra felmenni. A Balatonhoz sem tudtunk átmenni az átjárón. (80-an éves lábakkal) Ezeket senki nem mondta, nem olvastuk. A zuhanyzóban szükség lenne kapaszkodóra, akár a WC nél is. A szálloda szép,...
2026.05.03a párjával
Kiváló
![]()
Kellemes és pihentető hétvégét töltöttünk el a férjemmel a Hotelben. Régen is jártunk itt, többször is, szerettünk ebben a Hotelben pihenni. Gyönyörű a szálloda és Almádi. Minden a kényelmünket szolgálta, mindennel is elégedettek voltunk, jól kipihentük magunkat. Egy-két észrevételünk van: a...
A Hunguest Hotel Bál Resort legnépszerűbb csomagjai
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
54.000 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
60.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Helios Hévíz
126.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
84.320 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
81.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval